2737
2734
عنوان

همه دنیا مخالف باردار شدنم هستن.

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 51 پست
خدا وکیلی موقعی فهمیدم باردار شدم برا بار سوم مثل یک روانی شدم که نمی تونستم هیچکار کنم اما بعد از س ...

ببین بنظر من الان مثل قدیم که نیست همینجوری بی برنامه بچه درست کنی و تمام الان باید با برنامه ریزی کامل بچه رو بدنیا بیاری شمام که با توجه به دوتا بچه کوچیک قبلیت اصلا توانایی نگهداری اون سومی رو نداشتی بعدشم مگه خدا بچس که مثلا بخوای گولش بزنی بگی اونو سقط کردم جاش میارم  اون بخشندتر از این حرفاس ازش بخواه میبخشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین بنظر من الان مثل قدیم که نیست همینجوری بی برنامه بچه درست کنی و تمام الان باید با برنامه ریزی ک ...

تمام امیدم به خداست و پشیمون شدم الانم اگه بفهمم دوباره ناخواسته باردار شدم دیگه سقط نمیکنم ولی عذاب وجدان خلاصم نمی کنه 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
2728

دلایل مخالفت اونا رو بیخیال ....دلیل خودت برای مادر شدن برای سومین بار چیه؟

البته بار منفی نداره سوالم ها...من خودمم بچه زیاد و ریزه پیزه و پشت هم دوست دارم اما چون میفرمایید حال روحیتون مساعد نیست میخوام دلیلتون رو بدونم

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
تمام امیدم به خداست و پشیمون شدم الانم اگه بفهمم دوباره ناخواسته باردار شدم دیگه سقط نمیکنم ولی عذاب ...

به خاطر عذاب وجدان بچه نیار خدا مهربونتر از این حرفاست جلاد که نیست

همین که پشیمونی و استغفار میکنی کافیه سعی کن صدقه بدی و کمک به دیگران کنی

دلایل مخالفت اونا رو بیخیال ....دلیل خودت برای مادر شدن برای سومین بار چیه؟ البته بار منفی نداره سو ...

فقط و فقط برای جبران اون بچه ای که سقط کردم حال روحی نامساعد هم دارم 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12)