2737
2734
عنوان

مامانای گل یه دقیقه میاین کارم واجبه خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 42 پست
باشه ممنون الان درست میکنم

خواهش میکنم‌ انشالا خوب میشه‌ زود ‌. 

دکتر به پسر من زادیتن‌ و چند تا قرص دیگه هم داد‌ به خاطر سرفه‌ هاش‌ اسپری هم داده‌ گفت تا ۱۰ روز میشه  که خوب بشن‌ . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجایی؟  یه بیمارستان‌ خوب‌ ببر دیگه دختر

تهران

ناخدا گفت: اگر از دریا میرسی به ساحل برگرد این دریا شاید الان از نگاهت آرام باشد اما در دلش همیشه یک غوغایی دارد که ترسو را می بلعد.      ملواندر جواب ناخدا گفت من ریسک میکنم و تلاشم را دوچندان تا در طوفان دریا کم نیاورم همانطور که صدها بار در طوفان زندگی سربلند شدم
خواهش میکنم‌ انشالا خوب میشه‌ زود ‌.  دکتر به پسر من زادیتن‌ و چند تا قرص دیگه هم داد‌ به خاطر ...

لی خدا شما کدوم شهرین؟

ناخدا گفت: اگر از دریا میرسی به ساحل برگرد این دریا شاید الان از نگاهت آرام باشد اما در دلش همیشه یک غوغایی دارد که ترسو را می بلعد.      ملواندر جواب ناخدا گفت من ریسک میکنم و تلاشم را دوچندان تا در طوفان دریا کم نیاورم همانطور که صدها بار در طوفان زندگی سربلند شدم
2728
من تهرانم‌ عزیزم

پیش چه دکتری بردی پسرتو عزیزم؟

متخصص‌ کودکان‌ 

اسم دکترش چی بود؟ مطبش کجاس؟

2738
اسم دکترش چی بود؟ مطبش کجاس؟

بیمارستان عرفان‌ نیایش‌ دکتراش‌ همهههه‌ خوبن 

دکتر پسرمم‌ هم بهزاد مقدم‌ هست‌ مطبش‌ تو سعادت آباده‌ 

ولی ساعت ۱۰شب یه دفعه‌ تب‌ کرد و صورتش‌ و چشماش قرمز‌ شد . دکتر خودش نبود‌ کلینیک عرفان‌ نیایش‌ هم دکترش نبودن‌ فقط اورژانس‌ بودن ‌. از یه بنده‌ خدایی‌ پرسیدم‌ گفت تو بیمارستان‌ نور تا ۱۱و نیم‌ متخصص‌ کودک‌ هست سریع‌ بردیمش‌ بیمارستان‌ نور اول‌ اندیشه‌ 

دکتر امیر حسین‌ ابطحی‌ بردم‌ خییلی ازش‌ تعریف‌ کرده بودن‌ کلی دارو و اسپری داد‌ و گفت تا ۱۰ روز دیگه دوباره باید ببینمش‌ . منم دیروز دوباره‌ بردمش پیش دکتر خودش 

همون‌ بهزاد مقدم‌ داروها رو نشون دادم‌ گفت داروها خوبن‌ همین‌ ها رو تا یک هفته ی دیگه ادامه‌ بده‌ . 

حالا هم میتونی پیش بهزاد مقدم ببری‌ هم امیر حسین‌ ابطحی‌ .  

بیمارستان عرفان‌ نیایش‌ دکتراش‌ همهههه‌ خوبن  دکتر پسرمم‌ هم بهزاد مقدم‌ هست‌ مطبش‌ تو سعادت آ ...

مرسی عزیز دلم دیر جوابنو دیدم. والا زنگ زدم دکتر خودش بالاخره جواب داد. گفت ببرش بیمارستان علی اصغر همون دیشب بردمش دکتر ویزیتش کرد همون خرفای دکتر خودشو زد. گفت ویروسه و تبش ده روز طول میکشه فقط چرک خشک کن و استامینوفن داد. گفت انفولانزا نیست. خداروشکر از صبح تبش خیلی کم شده. ممنون ازت عزیز دلم. خیلی لطف کردی ایشالا پسر گلت سرحال بشه و شیطونیشو شروع کنه دوباره.

مرسی عزیز دلم دیر جوابنو دیدم. والا زنگ زدم دکتر خودش بالاخره جواب داد. گفت ببرش بیمارستان علی اصغر ...

خواهش‌ میکنم عزیزم 

منم دیروز دوباره‌ پسرم رو بردم برای سومین بار بیمارستان‌ 😥😥

خواستم‌ ببرمش پیش بهزاد مقدم ‌ یکی از آشناها گفت ببر علی اصغر ‌ منم دیروز ظهر از ساعت ۱۲ تا ۶ غروب علی اصغر بودیم‌ اونم به پسر من‌ گفت آنفولانزا نیست‌ آلرژیک شده سرفه‌ هاش‌ ولی خییلی راضی نبودم چون دانشجو بودن دیدن 😞😞. ولی میگن‌ اونجا دستشون‌ خوبه‌ بچه زود خوب میشه .  دو تا چرک خشک کن داد به سختی گیر آوردیم‌. هیچ‌ جا نبود یه جا خارجیش‌ رو پیدا کردیم‌ اونم دارم بهش‌ میدم‌ . 

ولی از دیشب‌ گل پنیرک‌ و پونه و چند تا دونه عناب دم میکنم بهش میدم 

با به دونه تند تند لعابش رو میدم‌ 

با عسل رو تو آب گرم و لیمو ترش می ریزم بهش میدم 

به همراه دم نوش آویشن‌ و نعنا و پونه خییلی داره بهتر‌ میشه ‌ سرفه‌ هاش خشکه‌ سینش‌ داره‌ نرم میشه 

امتحان‌ کن. این ها رو 

خواهش‌ میکنم عزیزم  منم دیروز دوباره‌ پسرم رو بردم برای سومین بار بیمارستان‌ 😥😥 خواستم‌ ببر ...

اره عزیزم منم از این چیزا میدم دخترم