2737
2734
عنوان

سلام مامان آلاام.. دخترم دیشب تحمل نکرد دوباره رفت زیر دستگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 13001 بازدید | 159 پست
نمیدونم گاها به یه جایی میرسم نمیدونم چی درسته چی غلط... من واقعا دخترمو به خدا و بعد به ائمه سپردم ...

اون حاج اقا نبایی ام یه سر برو ضرر کهنداره بعدشم توسل کن به حضرت زینب و دخترو زینب صدا بزن تا اخر عمرش شاید خودش به حق دل سوختش کمکت کرد

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
شوهرم یه دکتر ژنتیک بهش گفته نبری پیش خیراندیش یا امثالش که بدتر میشه دخترت.. بعد اون هرچی از طب سنت ...

خودت برو بپرس یا زنگ بزن نمیخواد به شوهرت بگی چون دیگه راهی نمونده اینم امتحان کنی بد نیست ان شاءالله که نتیجه بگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ان شاالله معجزه خدارو ببینولی اگر هم ندیدی حکمتی توش هست حتما

خدا برای بنده هاش بد نمیخواد هیچوقت

و خودت رو مقصر هم ندون چون داری تمام تلاشتو میکنی

و مهمترین تلاش همین امیده

من پدرم چهارساعت به مادرم که مرده بود تنفس مصنوعی داد

درصورتی که تو دنیا رکوردش نیم ساعته

یعنی پدرم تا چهار ساعت امیدشو از دست نداد با اینکه مامان من هیچ علائم حیاتی نداشت

نه قلبش میزد نه نبض داشت نه نفس داشت

ولی بابام نااااا امید نشد بگه خوب این دیگه مرده

تا چهار یاعت ادامه داد بعد چهار ساعت مامانم رو خدا برگردوند به دنیا

بخاطر امید بابام

بخاطر تلاش بابام

بخاطر دعاهای خالصانش

ازون روزا نزدیک سی سال میگذره پدرم مرده و مامانم هنوز زندس...

همینطور امیدوار بمون گاهی خدا وقتی همه ناامیدن هنوز برای بنده امبدوارش معجزه هایی کنار گذاشته⁦❤️⁩

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
عزیزم ان شاالله معجزه خدارو ببینولی اگر هم ندیدی حکمتی توش هست حتما خدا برای بنده هاش بد نمیخواد هی ...

چقدرررررر این پیامت امیدوارم کرد... واقعا پدرتون یه مرد عاشق و قهرمان بود... خدا بیامرزتشون

2728
عزیزم چندین بار خوندم چرا گوش ندم... هرروز تو مسجد میخونم ولی امشب رفتم پشت بوم بازم خوندم

الهی به سر بریده امام حسین خدا صدامون رو بشنوه و دخترت رو سالم بزاره بغلت.راضی ام من بجای دخترت باشم ولی زینب کوچولو شفا بگیره

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
عزیزم ان شاالله معجزه خدارو ببینولی اگر هم ندیدی حکمتی توش هست حتما خدا برای بنده هاش بد نمیخواد هی ...

الهی بگردم واسه بابات. روحش شاد باشه تاابد. وسایه مادرت بالاسرتون. 

خداشاهده بجون بچهام اشکام بندنمیاد. ازوقتی پیامتو خوندم💖

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  
الهی بگردم واسه بابات. روحش شاد باشه تاابد. وسایه مادرت بالاسرتون.  خداشاهده بجون بچهام اشکام ...

عزیزم الهی سایت به سر بچه هات باشه

خیلی ممنونم که با دعای قشنگت برای بابام دل منو پر از شادی کردی😍🤗

ان شاالله خدا دلتو پر از شادی کنه 💞

همینطور همه بچه هارو سالم بغل پدر مادرشون برگردونه و دل مامام آلا هم شاد بشه🙏💗

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2738
نمیدونم گاها به یه جایی میرسم نمیدونم چی درسته چی غلط... من واقعا دخترمو به خدا و بعد به ائمه سپردم ...

چقدر مثل چند سال پیش من فک میکنی دقیقا با همین تفکرات منتظر معجزه بودم 

نمیدونم ولی میگن معجزه خدا همیشه شفا نیس یا زنده موندن 

منم دخترم مثل شما درکت میکنم همش از خدا معجزه خواستم ولی نشد 

رفت وشاید معجزه خدا همین رفتنش بوده 

چون اگه میموند تا اخر عمرش باید مثل یه مرده متحرک 

جا به جا میشد واز همه بیشتر خودش اذیت میشد 

باور کن اینارو که میگم اشکم میریزه 

ولی گاهی هم به خودم میگم کاش میبود فقط بغلش میکردم 

تو هم امیدتو از دست نده ولی همه چیو بسپار به خود خدا مطمین باش برات بهترین ها رو در نظر گرفته 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
چقدر مثل چند سال پیش من فک میکنی دقیقا با همین تفکرات منتظر معجزه بودم  نمیدونم ولی میگن معجزه ...

عزیزم جای خالیه دخترت با ارامش تو زندگیت و عاقبت بخیریتون پر شه حق باشماست گاها صلاح و معجزه تو رفتن بوده و گاها تو همون موندن و حتی به طور معجره اسا و غیر قابل انتطار به دست آوردن سلامتیه کاملی که خارج از توان و پیشرفت پزشکیه الان هستش.

💣بی‌بی چک خوان سایت💣