2733
2734
عنوان

آقا راسته میگن میشه با قانون جذب یه آدمیو جذب کرد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ژان ژان 💕 تعریف میکنی؟

🙁🙁🙁 

نمیدونم که خودش جذب شد من تلاشی ننمودم 

فک کنم قانون جذبم خیلی قوی بوده 

من نهایت بتونم گوگولیه بامزه باشم                              چطوری اینقدر داف هستین🙃🙃
2731
2738
تکنیک های ذهنی چیان؟

یک سری تکنیک ها که در همه حال قابل اجراست در حقیقت زندگی رو از گذشته و آینده میاره زمان حال و تمرکز میکنی روی نقاط مثبت ، اگر مایل داشتید بعد بیشتر توضیح میدم ، قصد داشتم بک تایپیک بزنم برای این موضوع اما پشیمون شدم چون متاسفانه بحث های دیگه ای اینجا طرفدار داره 

خدایا از تو سپاسگزارم بخاطر تمام حکمتهایت ،مهربانی هایت.  و میدانم مرا میبینی و پشتیبانم هستی .

منم انجام دادم واقعا جواب میده .مدتها به کسی که دوست داشتم فکر میکردم باهم بودنمون رو تجسم میکردم تا اینکه بهم پیشنهاد داد و دوست شدیم البته دوتا نکته اینجا مهمه هست اینکه واقعا از ته دل اون ادم رو بخوای و دوم اینکه به طورمنظم بهش فکر کنی وهراتفاقی که دوست داری بیفته برات رو تجسم کنی.وانرژی مثبت بدی ورهاش کنی یعنی منتظر نتیجه نباشی فقط فکر کنی و دیگه همه چیز روبسپاری به کائنات.