2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم تازه خونه گرفتیم هیچی نداره ای خدا

عزیزم خونه خریدن خیلی مهمه اونم با این وضع اجاره ها . خیلی کار درستی کردی . حالا ان شاالله کم کم طلا هم می خری ولی دیگه خیالت از خونه راحته

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم

من دو ماه پیش میخاستم النگو و انگشترم بفروشم هی پایین میومد تا ۳۸۰ رسید پول لازم داشتم انقدپایین اومد ک رفتم قرض کردم بعد ک بیخیال فروختن شدم اینجوراومد بالا یهو😑گفتم انگار قسمت نبوده بفروشم

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
[QUOTE=115202911]واقعا ساعت هفت صبح داری به این فک میکنی بخواب باو[/QQU خدا رو شکر طلا لازم ندارم. ف ...

ان شالله نمیره خانومی توکلت به خودش باشه منم طلا لازم ندارم وسیله هم لازم ندارم فقط خدا خدا میکنم خونه گرون نشه

خدایاشکررررت منم مادرشدم😍😍🤲
ان شالله نمیره خانومی توکلت به خودش باشه منم طلا لازم ندارم وسیله هم لازم ندارم فقط خدا خدا میکنم خو ...

خدا کنه مشکل شما هم زودتر حل بشه. واقعا این گرونی ها امون مردمو بریده. هر روز باید نگران یه چیزی باشی

خرم آن روز کزین منزل ویران بروم. راحت جان طلبم وز پی جانان بروم   
خدا کنه مشکل شما هم زودتر حل بشه. واقعا این گرونی ها امون مردمو بریده. هر روز باید نگران یه چیزی باش ...

چاره ای نیست توکلمون به خداست خودش روزیمون رومیده

خدایاشکررررت منم مادرشدم😍😍🤲