2726
عنوان

طلسم شدم😓

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 82 پست
اره خوب هر کی ملاکی داره ولی با توجه به تجربه ای که دارم بهت میگم قد و سن فقط نباید از تو کمتر باشه ...

همه همینو میگننن.من شده از خوشم بیاد از کسی ولی متاسفانه اونا منو نخواستن...یعنی ازم خواستگاری نکردن اهل ازدواج نبودن..درصورتیکه منو میخواستن بی چون و چرا قبول میکزدم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سخت گیری معمولا جواب نمیده...در آخر مجبوره ب یکی جواب مثبت بده  ک هیچکدوم شرایط رو نداره...فقط ...

خب  باید اینو هممون درک کنیم که ازدواج انتخابه نه هدف اینطوری بهترتمرکز میکنه تو انتخابش بدون استرس ازاینکه سنش داره بالامیره بیشتراسترس اینکه داره سنش بالا میره سخت گیرش کرده پسردایی شوهرمن ۳۲ سالشه هرچی دخترنشونش میدیم نه میاره یه روزمیگه شبیه تو باشه کل تهرانو میگردیم پیدا میکنیم میگه نه این قدش کوتاه تره یه بارمیگه مثل خواهرم باشه پیدا میکنیم میگه نه این عینک داره شکم داره کلا خوبیارو نمیبینه و هی ایراد میگیره فقط ازاسترس اینکه شوهرم ازاون کوچیک تره و یه بچه هم داره چندبارم بهش گفتم خودتو باکسی مقایسه نکن بدون دغدغه فکری انتخابتو بکن ماکه دیگه به ازدواجش امیدنداریم

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
نه به خداااا..اتفاقا هرکیم بهم میگه شبیه اون هستی من میگم نگید اون خیلی زیباست مسخرم میکننن..بهم میگ ...

چیزی نیست که بدون فکر کردن انتخاب کنی تو ازدواج باید ازمنطقت و‌قلبت به یه اندازه کمک بگیری

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
2728
خب  باید اینو هممون درک کنیم که ازدواج انتخابه نه هدف اینطوری بهترتمرکز میکنه تو انتخابش بدون ا ...

این وسواسی شده... بدبین ب دختراست... و یه جورایی اعتماد نداره بهشون....متاسفانه چ زن و چ مرد وقتی کمی سن بالا میره وسواس و استرس هم بیشتر میشه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1248062
خب  باید اینو هممون درک کنیم که ازدواج انتخابه نه هدف اینطوری بهترتمرکز میکنه تو انتخابش بدون ا ...

بیا این پسره سیودوسالشه استرس دارم من دخترم بیستو ته سالمه....تازه قد ۱۶۵ رو  ک۶ خودم هستمو خودم بلند میدونم بسکه خواستگارام از خودم کوتاه ترن....یعضی وقتا میگم بیخیال بشم کلا ازدواجو.....چون کسایی که بهشون علاقه مند میشم اهل ازدواج نیستن

من با پسری آشنا شدم همین پنج شنبه خواستگار اومد اومدن همو دیدیم ولی فکر کنم منو پسند نکرد چون خبری ا ...

عزیزم ناراحت نباش قسمت نبوده......سلیقه ها و معیار ها متفاوتهههه..منم از خیلیا خوشم میومد تو اطرافم...یعنی اگه منو میخواستن جواب مثبت میدادم.اهل ازدواج نبودن ولی ازم خواستگاری نکردن..به قسمتم هست واقعاااا.

من خودم تازه ازدواح کردم 29 سالمه مثل شما هر کی میومد یه عیبی  براش میزاشتم و یا اونا کلا غیب میشدن 

اینجا یه خانم یه سید و معرفی کرد پیشش طالعمو گرفتم گفت بختت و از 4 جهت بستن و فلان 

خلاصه مادرم باهاشون صحبت کردن و بختمو باز کرد سر 3 ماه نشده با همونی ک دلم میخواست ازدواج کردم قد بلند خوش هیکل کارمند 😎 خدا خیرش بده بخت دختر عمه امم باز کرد 39 سالشه دختر عمم