2410
2553
عنوان

زندگی داغون

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 57 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه خورده زرنگ بازی در بیار رو قیمت جنسا پول کنار بذار یا روزی که سرحاله پوا بگیر تفریح و مسافرت جور ...

باورتون میشه یک بار نشد با هاش برم بیرون یا مسافرت بهم خوش بگذره این قدر همیشه غر میزنه وعصبیه

2456
2714
تنهایی خیلی بده ادم و داغون میکنه انسان اجتماعی ذاتش تو انزوا مریض میشه 

اره الان دیگه خودمم عادت کردم .این قدر که به خاطر این نباید هر حرفی بزنیم وهر جایی بریم.الان بدم میاد با کسی رابطه برقرار کنم.خودمم دیوونه شدم

اره الان دیگه خودمم عادت کردم .این قدر که به خاطر این نباید هر حرفی بزنیم وهر جایی بریم.الان بدم میا ...

بیخیال بابا چقد سخت میگیری حالا دستتون برسه به ۴ نفر کمک کنین برکتش برمبگرده به زندگیتون 

خیلی خوبه که خودت ببر با ماشین 

سرویس مدرسشونم میبرم میارم کارای خونه خرید اماده کردن وعده های غذایی سروکله زدن با بچه ها دیگه جونی نمیمونه عصرا هم ببرمشون کلاس اونم دوساعت حیرون بشم تا کلاسشون تموم شه الان هم فصل سرما خوردگیه شب بیداریشونم هست

بیخیال بابا چقد سخت میگیری حالا دستتون برسه به ۴ نفر کمک کنین برکتش برمبگرده به زندگیتون 

اون طوری کمک میکنیم ولی بعضیا یک چیزایی از ادم میخوان شاخ در میاری اگرم بگی نمیشه دشمنت میشن فکر میکنن الکی میگیم