2726
عنوان

مامان آلام... دکتر جوابم کرد.. خدا سر هیچ مادری نیاره

| مشاهده متن کامل بحث + 13645 بازدید | 117 پست

الهی بمیرم برای دلت مامان آلا میدونم الان داری چه روزای سختی رو تحمل میکنی، قربون اون دستای کوچیکش بشم 

الا جونم زود خوب شو مامانی منتظرته 

یا حضرت رقیه با دستای کوچیکت شفای دخترمون بده 😭😭😭اااای خدااااا عکسشو دیدم قلبم از جاش کنده شد

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊

خدایا تو رو به بزرگیت چطور یه مادر تحمل کنه این روزا رو   

خدایا بیا و خداییت رو به رخ بنده هات بکش بیدارش کن این آلای کوچیک رو بزار با برگشتنش یاد خدا رو تو دلای مرده این مردم زنده کنه خدایا فقط یه نگاهت کافیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی بحق زینب الکبری .ع.ومصیبت اخیها...شافها وعافها...وفرح قلب امها وابوها🤲🤲🤲🤲🤲🤲😭

میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستین🤲بخدا این ۸ساله توحسرت بچه دارشدنم😔

وااای خدا خیلی دلم گرفت 😢😢😢😢

امشب موقع خوندن دعای مشلول دعاش میکنم 

آبجیمم به نیتش زیارت عاشورا میخونه

به مامانمم میگم براش دعا کنه‌

ناامید نباش عزیزم ؛ان شاءالله خدا معجزه میکنه به حق حضرت زینب و زینب کوچولوت رو شفا میده 

اللهم صل علی فاطمه وابیها وامها وبعلها وبنیها وسرالمستودع فیها به عددما احاط بهی علمک

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2728

چشامم پر اشکه به خدا

عزیزم از شهید ابراهیم هادی بخواه پیش خدا شفاعت کنه بچت شفا بگیره ؛خیلیا حاجت گرفتن به واسطه ایشون

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

واای دلم..وای قلبم تیکه تیکه شد..چقد دلم میخاست تاپیکت پیدا کنم ک از حال خوب دخترت بهمون خبر بدی و تاپیکت ندیدم...آلا جون پاشو ترو خدا بیدارشو..😢😢آلا ی دختر قویه چون از ی مادر قوی متولد شده..انشالله ک خدا معجزش شامل حالت کنه..از خدا نیس از فرشته کوچولوی خواهرم میخام ک شفاعتش کنه خوب شه.نمیتونم ببینم بگن الا خوب نشده😭😭😭

امیدوارم تا الان دخترتون صحیح و سالم پیشتون باشه.دکترا منم جواب کردن گفتن دخترم زیاد مهمونم نیست دعام کنید

می‌خوام برم شیراز آم ارآی بگیرن از دخترم دعا کنید همه اینا الکی بوده و بچم سالم باشه