2733
2734
عنوان

هاله ی کمرنگ روی بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 44 پست
سلام عزیزم ممنونم  خوشبختاااانه پری هنوز نیومده ولی من بازم صبرمیکنم یه چندروز دیگ جراتشو ندار ...

سلام خوبی عزیزم چخبر بیبی چک نزدی

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم نه دیگ بیبی هم نزدم پریودم هنوز نشدم😁😁 اول اون ماه میرم آزمایش دیگ ببینم خداچی میخواد

سلام عزیزم خوبی؟امروز یه بیبی چک بزن ببین چی میشه ایشالا نشون میده خیالت راحت میشه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
سلام عزیزم خوبی؟امروز یه بیبی چک بزن ببین چی میشه ایشالا نشون میده خیالت راحت میشه

سلام عزیزم امروز رفتم آزمایش منفی بود من اصلا طاقت و تحمل ندارم انتظار رو دوس ندارم  درسته ماه اوله که اقدام کردم ولی خیلی ناراحت شدم

نمیدونم والا علائم که دارم ولی منفی بود پریودم هنوز نشدم😔😔😔😔

2731
سلام عزیزم امروز رفتم آزمایش منفی بود من اصلا طاقت و تحمل ندارم انتظار رو دوس ندارم  درسته ماه ...

ناراحت نباش عزیزم ایشالا ماه بعد ماه اوله تازه ایشالا ماه بعد خبر مامان شدنتو میدی

شما بارداری؟😍😍😍

نه عزیزدلم  

2738
سلام عزیزم چطوری مامان شدی؟؟؟؟😍😍😍

سلام عزیزم نه شوهرم آزو اسپرمه باید میکرو کنیم تو چی

نه عزیزم منم هنوز نه☹☹

ایشالا زود هر دوتامون مامان میشیم

2706