2410
2553
عنوان

قرص پرانول رو چن ساعت قبل امتحان بخورم؟یه ساعت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2861 بازدید | 36 پست
ماشین نداریم اخه🙄

اشکال نداره با همون ماشین آموزشگاه برو سه چهار جلسه.بعد برو امتحان.هی برو تا قبول شی.خیلیا خودشون ماشین ندارن زودی هم قبول شدن اونجا.

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حرکت لاکپشتی؟؟منظورت کدومه؟پارک دوبل؟

نیش ترمز و گاز کوچولو کوچولو مثل الاکلنگ یه گاز یه نیش ترمز ماشین دور برنداره.یعنی این حرکت مهمترین حرکت در خوب درومدن پارک دوبله.اگه بتونی لاکپشتی یا الاکلنگی رو یاد بگیری دوبلت حتمیه.

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2456

دنده عقب رفتن و فرمون به راست چرخوندن و فرمون به چپ چرخوندن موقع دوبل وقتی خوب از آب در میاد که یه دفعه پا نزاری روی گاز پس باید الاکلنگی بری که به موقع فرمون به راست و دقیقا مسلط باشی روی گاز و ترمز که به موقع فرمون رو به چپ بچرخونی و موقعی مسلط میشی که الاکلنگی بری

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
نیش ترمز و گاز کوچولو کوچولو مثل الاکلنگ یه گاز یه نیش ترمز ماشین دور برنداره.یعنی این حرکت مهمترین ...

اهان متوجه شدم.

دنده عقب رفتن و فرمون به راست چرخوندن و فرمون به چپ چرخوندن موقع دوبل وقتی خوب از آب در میاد که یه د ...

مرسی واقعا.درسته