2726
نه نمیشه بازنمیشه،تاوقتی که تایمش تموم نشه مثلا نیم ساعت تموم نشه بازنمیشه

من هرسری اشتباه میزنم خاموش میکنم از برق میکشم بعد ده دقیقه درش باز میشه

از برق بکش

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 
من هرسری اشتباه میزنم خاموش میکنم از برق میکشم بعد ده دقیقه درش باز میشه از برق بکش

برامن قبلا پیش اومد شب خاموش کردم صبح خواستم بازکنم نشد!الان شانس اوردم حداقل تایمرش عوض شد😃

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره همین بود واس من تو الجی اینحوری میکنم😊😆😆

مرسی عزیزم گفتم حالابزاامتحان کنم ببینه میشه یا نه خداروشکر شدداشتم دیوونه میشدم😍🌷از دو تاالان بخاطر لباسشویی بیدارموندم نمیگفتی این چندساعتم بایدبیدارمیموندم😂

خداروشکر که درست شد

یه بار مادرشوهرم میگفت که لباسشویی خالی بوده، بچه ی مهمونشون میره روشنش میکنه، بلد نبودن خاموشش کنن

میذارن همونجوری انقد میشوره که کارش تموم میشه، رفته بودم خونشون ،یادش دادم که اینجور مواقع دکمه ی پاور  رو چند ثانیه نگهداره

هرآنچه میخواهی ، آنسوی ترس توست و پادزهر ترس ، اقدام است 💪👍
خداروشکر که درست شد یه بار مادرشوهرم میگفت که لباسشویی خالی بوده، بچه ی مهمونشون میره روشنش میکنه، ...

والامنم نمیدونستم مرسی ازراهنمایی🌷🌷،یه سال دارمش اینو،ولی دفترچشو نخوندم

والامنم نمیدونستم مرسی ازراهنمایی،یه سال دارمش اینو،ولی دفترچشو نخوندم

خواهش میکنم عزیزم، معمولا زیاد به کار نمیاد، ولی خب یه وقتایی باعث دردسر میشه

هرآنچه میخواهی ، آنسوی ترس توست و پادزهر ترس ، اقدام است 💪👍
نه خواهر مارک ایرانیه رو پاکشمانمینویسه مثلاجدیدترینشه خیرسرشون!😁

واقعا هرروز بدتر از دیروز من پاکشوما دارم قطعات ال جی...سال۹۱خریدم از ۲۲دقیقه تا۳ساعت تایم های مختلف داره.وسطشم پشیمون شم دکمه خاموش و میزنم دوباره روشن میکنم.یه برنامه جدید میدم.یاهم که بعد پنج مین که درش بازشد درش میارم ببار شلوار شوهرمو انداختم یهو گفت فلشم موند توجیب شلوار سریع خاموش کردم دراوردمش.خلاصه که هرروز بی کیفیت تراز دیروز

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
واقعا هرروز بدتر از دیروز من پاکشوما دارم قطعات ال جی...سال۹۱خریدم از ۲۲دقیقه تا۳ساعت تایم های مختلف ...

همین که۸سال برات کارکرده یعنی خوبه😂😍

برامنم قطعاتش ال جیه،امیدوارم اینم ‌عین براشماکارکنه...

تایمر زمان نشون نمیده ولی خب راضی ام خاک تومخم کاش دوتومنم روش میذاشتم بوش میخریدم،بوش پنج بود اینو سه وخرده ای خریدم

همین که۸سال برات کارکرده یعنی خوبه😂😍 برامنم قطعاتش ال جیه،امیدوارم اینم ‌عین براشماکارکنه... ...

آره واقعا.راضیم ازش

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2706