2733
2734
عنوان

موعدم بود اما .....

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 37 پست
اخرین بار ک اورژانسی خوردی وقت پریودیت کی بود ؟؟؟؟

اخرین بار یه هفته از پری گذشته بود خوردم ۱۰ روز بعدش پری شدم یعنی با فاصله ۱۵ روز شدم

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم والا میخوای حال ی چک کن😬

خخخخ اخه وقتی رابطه نداشتم از کجا میتونه بیاد اصلا رابطه نداشتم که بگم شاید ناخواسته بووده 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
بخاطر همینه اورژانسی کلا دوره رو بهم میریزه سعی کن حداکثر سالی ۲ بار بیشتر استفاده نکنی خطرناکه

ممنون گلم مجبور شدم این سری حامله ام بشم نمیخورم 

2728
اخرین بار یه هفته از پری گذشته بود خوردم ۱۰ روز بعدش پری شدم یعنی با فاصله ۱۵ روز شدم

اهان پس همونه بهم ریختت فک کنم وقتت همین روزا میشزه وقتت قبل خوردن اورژانسی.تاریخاتو بنویس همرو نزار از دستت بره

من ی برنامه دارم my tracker.  توش همه چیمو میزنم پریودی لک شدن قرص خوردن رابطه همه چی بگیر توهم‌از گوگل پلی یا مایکت تاریخاتو بزن ولی 90 درصد میگم‌واسه قرصه

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
ممنون گلم مجبور شدم این سری حامله ام بشم نمیخورم 

خواهش میکنم اره افربن نخور تنبلی شدید تخمدان میاره.

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
2738