2737
2734
عنوان

باردار شدم مادر شوهرم میگه باید دی ان ای بدی😓

| مشاهده متن کامل بحث + 8123 بازدید | 181 پست
بعد یکماه رفتیم به مادرش خیلی خوشحال و خندون بگیم.... اینم بگم پدرشوهرم فوت کرده چند ساله....  ...

😲😲😲😲😲وا خدا مرگم بده. چقدر این زن روانیه 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
حالا که خوندید و تموم شد خب بگید که غلطی کنم دیگه.... دارم دیونه میشم. فکرم هیچ جا نمیرسه.... نمیشه ...

اگه من بودم مطمئن باش ازش شکایت میکردم. برام هم فرقی نمیکرد که شوهرم پشتم باشه یا نه. من به حرف مردم اصلا اهمیت نمیدم بدام مهم هم نیست پشت سرم چی میگن اما اگه کسی بخواد بهم تهمت بزنه اون هم بدون مرچدرک با بدترین شکل ممکن جوابشو میدم. اون هم به طور قانونی. شما هم به شوهرت بگو هم به مادر شوهرت بگو قصد داری شکایت کنی و اگه بلایی سر بچه ات بیاد قاتل اونها هستن و تا آخرین نفس شکایت و دنبال میکنی. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘