2733
2734
خوبه..دوستت داره

سلام به منم چیزی بگید درموردهمکارم 

تامردسخن نگفته باشد،عیب و ،هنرش نهفته باشد.ادب ونزاکت شما گویای شخصیت،شعور،سطح سواد،کشش مغزی ودرچه خانواده ای پرورش یافته اید می باشد!.ادب و نزاکت را مراعات فرمایید.صرفابخاطراینکه مخالف نظرمن هستید ریپلای نفرمایید من با انتقادسازنده و منطقی مشکلی ندارم اما جبهه گیری نادرست برای اثبات نظرخودومحکوم کردن نظرمن بدون دلیل قانع کننده راهرگز نمیپذیرم . آدم وحوا درحضورخداوندبه تشخیص وقضاوت دست زدندلیکن ملکوت الهی محل قضاوت نبودزمین برای تشخیص وتحلیل شایسته تربودپس آدم وحوابه زمین آمدندومادامی که قضاوت پابرجاست ،زندگی درزمین نیزپابرجاست . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم میخری...باید خیلی صرفه جویی‌کنی تابتونی بخری...وای به دلمه که حتما میخری زمانشو نمیدونم..و ...

ممنون عزیزم

وضعیت مالی مون عالی میشه؟

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم
ازدواجت کمی سخت و دیره ولی شدنیه..زمان میبره..از دوستای برادرت یا یکی از پسرای فامیلتونه

ممنون عزیزم

کارم چی میشه؟؟

به یه نفر سپردم و خودمم بانک رفاه و تجارت و مرکز آمار شرکت کردم

هیچ کدوم اوکی میشه؟؟

2728

میشه یکی بگه شوهرم ب توافقی راضی میشه یا لج میکنه؟ 

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
ازدواجت بهار ۹۹ است...شوهرت شغلش ازاده..زندگی خوبی داری، فقط گاهی خانواده شوهرت دخالت میکنن تو کارت. ...

میشه خواهش کنم راجبه منم بگی اشوبم دارم جدا میشم

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
2738
ازدواجت بهار ۹۹ است...شوهرت شغلش ازاده..زندگی خوبی داری، فقط گاهی خانواده شوهرت دخالت میکنن تو کارت. ...

میشه اینم چواب بدین

کارم چی میشه؟؟

به یه نفر سپردم و خودمم بانک رفاه و تجارت و مرکز آمار شرکت کردم

هیچ کدوم اوکی میشه؟؟

ازدواجت کمی سخت و دیره ولی شدنیه..زمان میبره..از دوستای برادرت یا یکی از پسرای فامیلتونه

یه سوال همسرم از شهر خودمون یا از شهرستان؟😌

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯