2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمن هستی ؟؟؟ اخه ابان ابی مایل به خاکسری هست خودم عسلی و پدربزگم  ابی روشن  یعنی امید ی ...

به نظرم ابی خاکستری میشه من بچه ام عسلی روشنه  از روز اول هم همین رنگ بود چشم بچه شما خیلی خیلی روشنه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2728

خدا حفظش کنه چقد نازه 

چشم بچه دوستم به دنیا اومد این رنگی بود خودش قهوه ای و بابای دوستم ابی الان دو سالشه سبز شده 

امیدوار باش عزیز دل

تدبیر کند بنده و تقدیر نداند/تدبیر به تقدیر خداوند نماند💓 
2738

[QUOTE=115026659]اگرالان روشن باشه چیزی که توعکس هست به آبی روشن میخوره احتمالا طوسی میشه رنگ چشمش خداحفظش کنه [/QUOTE

بیست روزه ابی تیره بود کم کم روشنتر شد  دوست دارم عسلی نشه ابی یا سبز و یا خاکسریبشه البته تا خواست خدا چی باشه 

آن نَفس که شُد عاشق... اَمّاره نخواهد شد
[QUOTE=115026659]اگرالان روشن باشه چیزی که توعکس هست به آبی روشن میخوره احتمالا طوسی میشه رنگ چشمش خ ...

زنده باشه تنش سلامت زیرسایه پدرومادربزرگ بشه بیشترالان به آبی میخوره طوسی هم قشنگه بچه خواهرم چشماش سبز یه موقعه بارنگ لباس تغییرمیکنه طوسی میشه 

خدا حفظش کنه چقد نازه  چشم بچه دوستم به دنیا اومد این رنگی بود خودش قهوه ای و بابای دوستم ابی ...

دختر دنیا اومد ابی خیلی تیره بود به سیاهی میرفت اما کم کم روشن شدتا این رنگ شده

آن نَفس که شُد عاشق... اَمّاره نخواهد شد