2737
2739
عنوان

رابطتتون باخانواده شوهرچطوریه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 43 پست
چیکارمیکنی واااای توازمنم بدتری چطورتحمل میکنی چطوری باهاش کنارمیای ؟؟؟

مجبورم، تحمل نکنم چیکار کنم؟؟؟؟؟ شوهر که پشت آدم نباشه همه میشن برا آدم شوهر دیگه استرس شده خوراک زندگیم کم مونده افسردگی بگیرم از بس فشار روحی رومه 

مجبورم، تحمل نکنم چیکار کنم؟؟؟؟؟ شوهر که پشت آدم نباشه همه میشن برا آدم شوهر دیگه استرس شده خو ...

فدای دلت بدبختی خودم یادم رفت وای اگ شوهرم بخادکلیدخونموبده مادرش خون ب پا میکنم چرا گذاشتی خدا ذلیلشون کنه همچین خانواده های بی شعوری رو

باخداباش و پادشاهی کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز طهرمن اونجا بودم دختراش هم بودن هی بهم تیکه مینداختن محل سگ بهم نذاشتن زودی برگشتم خونه گفتم ف ...

دقیقا مثل شوهر من.  میان میخورن میرن آخرش هم باز بدهکاری بهشون.غذا کم باشه سر سفره شوهرم میگه چرا کم گذاشتی زیاد هم باشه میگه چرا اسراف میکنی خونه بابات بود الان اندازه غذا دستت بود. 

فدای دلت بدبختی خودم یادم رفت وای اگ شوهرم بخادکلیدخونموبده مادرش خون ب پا میکنم چرا گذاشتی خدا ذلیل ...

مگه حق اعتراض هم میتونم داشته باشم؟؟؟؟؟ میگه مشکلت چیه با خانوادم مگه میان چیکار میکنن خونه پسرشونه دوست نداری نمون 😢😢😢 الان که باردارم مادر شوهرم یبار پیش شوهرم گفت قدیما ما نمیرفتیم دکتر چی میشد بچه هامون یکی از یکی خوشکلتر و سالم تر الان من حق دکتر رفتن ندارم دیگه اجازه نمیده برم با حرف مادر شوهرم 

2731
حتما بهت بدی نکردن منو خیلی اذیت کردن حیلیییی اصا چشم دیدن پدرشوهرومادرشوهرمو ندارم بدباش یاخوب حرفم ...

عزیزم من که چیزی نگفتم. قطعا ازشون دلخوری که دوست نداری ببینیشون

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
دقیقا مثل شوهر من.  میان میخورن میرن آخرش هم باز بدهکاری بهشون.غذا کم باشه سر سفره شوهرم میگه چ ...

من دارم خفه میشم جلو شوهرب روم نیاوردم خندیدم گفتم خوب کاری کردی ولی ازدرون داغونم 

باخداباش و پادشاهی کن
یکی هم ک مادرشوهرات؟ن میان خ؟نتون کمکتون میکنن یاشمامیرین کمک میکنید درچ حد؟؟؟

مادرشوهرم مریضه. انتظار کمک ندارم ازشون. ولی من اگه بتونم کمکشون میکنم. مثلا اگه بریم شام یا خودم ظرفهارو میشورم و جابجا میکنم و امدنی هم جارو میکشم میام خونه

من توی اتاق میموندم خوردوخوراکمون یکی بود یااااازده سال خیلی دخلات کردن تاجایی ک میگفتن حق نداری بری ...

هیچ عروسی از دست مادر شوهر و خانوادش ی آب خوش از گلوش پایین نمیره...  درسته که میگن مادر آدم هر جوری بوده بچه هاشم همونجوری خوشی و سختی میکشن مادر منم کم نکشیده از خانواده بابام دقیقا همونارم من دارم تحمل میکنم. 

2738
مگه حق اعتراض هم میتونم داشته باشم؟؟؟؟؟ میگه مشکلت چیه با خانوادم مگه میان چیکار میکنن خونه پسرشونه ...

وای دیگ نگوالبته  مادرشوهرمنم اگ دخترنداشت بدترازاین بودهااا دختراش دهنشو بستن هرگوهی میخورن اگ میگفت میگفتم اول ب دخترت بگو بعد من عفریته دوسر

باخداباش و پادشاهی کن
مادرشوهرم مریضه. انتظار کمک ندارم ازشون. ولی من اگه بتونم کمکشون میکنم. مثلا اگه بریم شام یا خودم ظر ...

261کاااش واااقعاکاااشکی منم میتونستم ولی واقعا نمیتونم هرکاری میکنم نمیتونم گذشته رو ازیادم ببرم بهترین روزهای عمرم توخونشون ب بدترین شکل گذشت مثل کنیز باهام رفتارکردن ن عروس دلم میخاد خوب باشم ولی هرچی سعیمو میکنم بیشترمتنفرمیشم 

باخداباش و پادشاهی کن
من دارم خفه میشم جلو شوهرب روم نیاوردم خندیدم گفتم خوب کاری کردی ولی ازدرون داغونم 

میفهمن کارای اشتباهشونو اما دیر میفهمن اونموقع هم نه اعصابی برا ما مونده نه خاطره خوش دوران جوونی که........  عمرمون به بطالت میگذره که گذر زمان دیگه بر نمیگردونه این روزارو که میتونست با خوشی باشه حیف و صد حیف

261کاااش واااقعاکاااشکی منم میتونستم ولی واقعا نمیتونم هرکاری میکنم نمیتونم گذشته رو ازیادم ببرم بهت ...

عزیزم درکت میکنم. ولی سعی کن کینه به دل نگیری. چون کینه بیشتر تورو آزار میده. سر سنگین تا کن ولی از درون خودتو آزار نده. 

خانواده ی همسرم واقعا خوبن ولی خب هر دلخوری هم پیش امده سعی کردم فراموش کنم. 

بهترین روزها و لحظه هارو برات ارزو میکنم خانومی

مگه حق اعتراض هم میتونم داشته باشم؟؟؟؟؟ میگه مشکلت چیه با خانوادم مگه میان چیکار میکنن خونه پسرشونه ...

خوب عزیزم چرا قبل بچه جدا نشدی واقعا سخته اینجوری که شماام میگفتی قدیم همه چیز ارگانیک بود الان همش اشعه هست باید کنترل برم