2726
عنوان

چجوری زبان انگلیسی رو فول بشم گل خانما بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1021 بازدید | 27 پست
می شه لینکش رو به منم بدی لطفا"

https://t.me/joinchat/FyqfFhQou7CXRyWaldRtHw

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب نه اتفاقا خیلیم کم نیست خیلیا کمتر از این خوندنا جواب گرفتن با یک سری منبع شروع کنین بستمی ب سطح ...

عزیزم ممنونم ازت واقعا ...اما اعتماد بنفسم کمه....۸ ترم رفتم...شما چقدر طول کشید تا قشنگ تونستی حرف بزنی من همین چقدر خوندی اوایل

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
2728
عزیزم ممنونم ازت واقعا ...اما اعتماد بنفسم کمه....۸ ترم رفتم...شما چقدر طول کشید تا قشنگ تونستی حرف ...

من از کلاس سوم ابتدایی رفتم خب بچه بودم و نمیخوندم الان چون تقریبا گرامر و لغتم بسته شده تااجایی ک میتونم توی زمان های مردم متن میخونم با توجه ب اینک کنکوریم ب همون یکساعتم نمیرسه

هر شب یک متن رو بخونید حتی اگه نمیفهمید و سعی کنید ب تدریج حجمش رو افزایش بدید

عزیزم میشه درخواست دوستیمو قبول کنی؟سوال ازت بپرسم

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

من 6 سالگی الفبا و یه سری کلمه یاد گرفتم و این روند تا اول راهنمایی طول کشید.

14 15 سالگی شروع کردم مطلب و داستان ان لاین خوندن اهنگارو با متنشون گوش می دادم.

بعد یه مدت شروع کردم به چت کردن

خاطراتم و به انگلیسی می نوشتم

با خودم انگلیسی حرف می زدم

فیلم دیدم و... 

17 18 سالگی می تونستم سریع و بدون غلط حرف بزنم

مرسی عزیزم ولی باز نمی کنه

وا چرا؟ 

کپی کن تو تلگرامت بزن 

بهد بزن روش میری تو گروه

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 
همین کارو می کنم ولی مثل اینکه اینجا نمی شه لینک تلگرام گذاشت اسم گروه رو می شه بگی؟

میخوای ایدی بدی من اددت کنم؟ یا تو تل برات لینک بفرستم؟