2726
عنوان

چشمای بچم دیگه خیلی رنگی میشه😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 27 پست

منم چپ شدنو شنیدم چه ربطی به رنگ داره؟ میگن آب دریا بخوری رنگی میشه

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شنیدم کان بچه سیاه میشه😃یا فک کنم تو همین نینیسایت خوندم 🤔نشنیدم🤔

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2728
عزیزم چشم رنگی میگن زن باردار بره ی چیزی دزدی برداره بخور چشای بچش رنگی میشه

وای نگو اینو  خوراک زن باردار باید طیب و پاک باشه..رو بچه تاثیر میزاره

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
من تو دوتا بارداریم حسرت به دلم موند چیزی دلم بخاد...چرا آخه😞😞

من خودمو خفه میکردم با انار😐

انارمیدیدم عینه گرسنگان سومالی میشدم که قرن هاست چیزی نخوردن🙄

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
من خودمو خفه میکردم با انار😐 انارمیدیدم عینه گرسنگان سومالی میشدم که قرن هاست چیزی نخوردن🙄

واااای منم، کلا که مثل میوه ندیده ها بودم، انارم که در اولویت بود انقدر میخوردم هرکی میومد خونه مون واسم انار میاورد😂😂😂😂

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
من خودمو خفه میکردم با انار😐 انارمیدیدم عینه گرسنگان سومالی میشدم که قرن هاست چیزی نخوردن🙄

😂😂😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
خدانکنه چپ شه☹☹☹☹☹☹☹☹دیگه سعی میکنم یا هوس نکنم یا حتما بخورم😂😂

بیشترشم خرافاته عزیزم به چیزای خوب فکر کن، ایشالا یه جیگری بشه که همه انگشت به دهن بمونن