2726
عنوان

یه دعوایی کردیم ک مزخرف😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1118 بازدید | 49 پست

اسی شوهر نن تو عصبانیت حرفایی میزنه که سرت سوت میکشه در صورتی که من هیچ حرف بدی بهش نمیزنم

منظورم اینه حالا که اومده دلجویی کرده و اینا حرفش از عصبانیت بوده،تو هم نباید میگفتی برادرت رو بزار کنار،من خودم به شخصه با شوهرم در مورد خانوادش زیاد بحث نمیکنم،همونجور که ما رو خانوادمون حساسیم اونا هم حساسن

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
من بودم اصلا بهت نمی گفتم میخوام ماشین بخرم . میرفتم ماشینی رو که خودم دوست دارم میخریدم میآوردم تو ...

شوهر من رنگشم نپرسید ازم😂😂

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببخشید ولی مقصر شمایی مسئله ماشین ب نظرم کاملا شخصیه همونجوری ک من خواستم بخرم شوهرم گفت ن اینو نگیر فلان ماشینو بگیر گفتم بابا من میخوام سوار بشم من باهاش کار دارم تو ک نمیخوای سوار شی درباره مسائل دیگ هم ببین چجوری بهش گفتی ک فک میکنه دخالت میکنی...بعدم مرد ب اقتدارش زنده اس شاید اونو زیر سوال بردی شاید خیلی کنترلش میکنی

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!