2726
عنوان

مامان باردار یلحظه بیان توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 86 بازدید | 23 پست
اوکی دکتر نگفت کم خونی دارین؟

نه ازمایشام خوبه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
منم نداشتم ولی این ازمایش اخرم ی کم خونی خفیف داشتم. سر پا ک خیلی وامیسم چشام سیاهی میره و تهوع میگی ...

رفتم دوسه روز بیش فرودین داد ولی هنوز ملتی ویتامینم تموم نشده خودش گفت اون تموم شد اینو بخور فکنم . همونه .اره؟

خسته از همه ی آدما . ونیاز مند بهشون. فقط دخترام  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب قشنگم پشت هم نمیشیتی هر پنج دقیقه وامیسدی استراحت میکردی دوباره شروع میکردی دیگه از این کارا نکن ...

اره باید همین کار میکردم. خیرگی کردم. سنگین شدم. مرسی از راهنماییت ❤

2728
رفتم دوسه روز بیش فرودین داد ولی هنوز ملتی ویتامینم تموم نشده خودش گفت اون تموم شد اینو بخور فکنم . ...

بنظرم ازمایشتو تکرار کن برای کم خونی ب دکترت هم بگو. معمولا فیفول میدن. من از اول بارداریم روزی یکی میخودم ولی این اخریا ک کم خونی خفیف تشخیص داد  روزی دوتا میخورم 

بنظرم ازمایشتو تکرار کن برای کم خونی ب دکترت هم بگو. معمولا فیفول میدن. من از اول بارداریم روزی یکی ...

اوکی حتما میپرسم . واسم بنویسه