2733
2734
عنوان

مامان بچه های دو نیم ساله بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 73 پست
آره موافقم😁 آخه چقد مکمل؟گناه دارن.من تاوقتی مکمل میدم میره بالا.تا قطع میکنم ایست میکنه.

من الان نمیدم حتی مولتی که تا دوسال باید میدادم بهش کامل ندادم تا یه سالگی دادم چند بار هم وقتی دندون در میاورد خارجیشو گرفتم براش .بهش خرما و شیره انگور میدادم کم خون نشد شکر خدا.ولی بنظدم تو سن بلوغ واقعا مکمل لازم دارن

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
من الان نمیدم حتی مولتی که تا دوسال باید میدادم بهش کامل ندادم تا یه سالگی دادم چند بار هم وقتی دندو ...

منم تا ۱۸ ماهگی دادم.شیره و سویق میدم بااینکه فاویسم داره خدارو شکر کمخون نیست.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا حفظ کنه دخترتو عالیه. باورت میشه انقدر گریه میکنه و جیغ میکشه بخاطر شیر که بقیه مجبورم میکنن بیا ...

پس شیر خیلی دوست داره خدانگهدارش باشه💗...اخه دختر بزرگم همینطوری بود صبح که پامیشد ازم شیر محلی میخاست غروب میخاست خیلی غذاش کم شده بود اخرا دیگه هیچی غذا نمیخورد لاغرشده بود..دیگه برنامشو تغیر دادم صبح نمیدادم تا شب سیر غذاشو میخورد قبل خاب هم یه لیوان شیر میخورد دندوناشو میشستم و بعدم لالا..اگه همکاری نکرد مقدار شیرشو کم کن

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه
پس شیر خیلی دوست داره خدانگهدارش باشه💗...اخه دختر بزرگم همینطوری بود صبح که پامیشد ازم شیر محلی میخ ...

عزیزم دختر بزرگت قدش خوبه؟ میگن شیر حسابی قدبلند میکنه

2728
منم تا ۱۸ ماهگی دادم.شیره و سویق میدم بااینکه فاویسم داره خدارو شکر کمخون نیست.

خدا حفظش کنه از کجا فهمیدی فاویسم داره؟ علایم بیماریش کنترل شده کامل؟

عزیزم دختر بزرگت قدش خوبه؟ میگن شیر حسابی قدبلند میکنه

اره عزیزم نرماله،فکر کنم ۱۰۵ یا۱۰۷ اینا باشه

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه

تو غربالگری ۵ روزگی مشخص شد.باید رعایت کنم دیگه.به خیلی چیزها حساسیت داره که نباید بهشون نزدیک بشه یا بخوره‌.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

ژن g6pd بچم نقص داره.کامل نمیشه.تا آخرعمر باهاشه.لیست دادن بهم که طبق اون لیست مراقبت کنم.هرپزشک هم میبریم قبلش باید بگیم فاویسم داره که هردارویی ندن.به خیلی از داروها حساسیت داره.اگر مراقبش باشم مثل بقیه آدمها زندگی عادی خواهدداشت اگر نفهمم و دچار حمله بشه اگر به موقع برسه بیمارستان میشه کنترلش کرد ولی اگر دیربرسه ممکنه کبد و کلیه هاشو از دست بده.ولی خیلی مواظبم.

2738
ژن g6pd بچم نقص داره.کامل نمیشه.تا آخرعمر باهاشه.لیست دادن بهم که طبق اون لیست مراقبت کنم.هرپزشک هم ...

خدا نکنه عزیزم خوشبین باش انشالا درمان میشه الان همه چی داروهاش در حال پیشرفته پسر شمام خوب میشه به امید خدا

خدا نکنه عزیزم خوشبین باش انشالا درمان میشه الان همه چی داروهاش در حال پیشرفته پسر شمام خوب میشه به ...

درمان نداره.نقص ژنتیکیه.هیچ دارویی هم نداره.فقط باید مراعات کنه.این یه چیزیه که تا آخرعمرهمراهشه.

چه مکملی میدی؟

قبلا برده بودم دکتر یه عالمه دارو داده بود.مکمل کیندر بود.شربت زینکو ویت بود.کلسیم بود  وشربت  ویتامین دی ۶ ماه دادم اومد رو نمودار ولی دلم واسش سوخت ندادم.الان بردم فوق تخصص غدد.ایشالله با این درست شه🙁

چه مکملی میدی؟

شربت زینگ ایرانی یا خارجی مولتی ویتامین سان استول و شربت ایمیونیس که از همه مولتی ها بهتر بود یه بارم شربت کلسیم د۳ گرفتم هردوتا بچم داشتن دندون در میاوردن