2737
2734
عنوان

درباره ترشحات

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله که شما هم باردار باشی خیلی زود رفتین آزمایش میشه عکس بیبی رو بفرستی؟

عکسشو ندارم ولی صورتی واضحی بود همون موقع هم افتاد هرکی دید گفت مثبته ولی آزم گفت منفیه حالا منتظرم ببینم پری میشم یا ن مارکشم ویور بود

2728
آخه من دو تا بارداری داشتم.هر دوتاشو از درد کمر و درد سینه و ترشح متوجه شدم. انشاله که اسی هم باردا ...

اره منم نزدیک پریمه خیلی کمر درد میگیرم  بعد نگا میکنم میبینم ترشح اومده اونم سفید و غلیظ البته قلبلا موقع پری از این ترشحات داشتم ولی کمر دردشو نه

عکسشو ندارم ولی صورتی واضحی بود همون موقع هم افتاد هرکی دید گفت مثبته ولی آزم گفت منفیه حالا منتظرم ...

انشاالله که بارداری واست صلوات میفرستم

اگه پریود نشدی باز بیبی بزن دیدی پررنگ تر شده چندروز بعد برو آزمایش

آدم‌هایی که هیچوقت حوصله ندارند، بیشتر از همه انتظار کشیده‌اند و چه سخت میگذرند روزهای انتظار...
2738
والا دیشب پایین کمرم داشت میشکست پاهامم درد گرفتن و خبری از پری نشد و سینه هامم دردناکن و نوکشونم یه ...

عزیزم میدونم خیلی گذشته ازون موقع، اون ماهی ک حامله شدی قبل از پری نافت نبض داشت؟ یا انگشتتو میزاشتی رو ناف نبض حس میکردی؟

خدا ب همه نینی بده ب منم بده ب حق حضرت رقیه ی صلوات برای باردار شدن همه و من