2726
عنوان

دوستان کسی با کلومیفن باردار شده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120 بازدید | 23 پست
من بعد از یکسال اقدام بی نتیجه ۳دوره کلومیفن خوردم و باردار شدم

خداروشکر عزیزم.راسته که میگن کیست میاره الان تو همین نی نی سایت خوندم انقد استرس گرفتم

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم تحت نظر دکتر بخور من بعد از 5 ماه اقدام بی نتیجه ماه اول استفادم باردار شدم

بالاخره منم مامان شدم 🤲🙏بعد ۳ سال انتظار روز رحلت حضرت محمد بی بی چکم مثبت شد ۲۹ مهر ۱۴۰۰ صدای قلبشو شنیدم ❤❤❤ مهرسانا جونم با اومدنت دنیای منو بابایی رو رنگی کردی❤❤❤تاریخ تولد ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام عزیزم تحت نظر دکتر بخور من بعد از 5 ماه اقدام بی نتیجه ماه اول استفادم باردار شدم

مبارکه عزیزم ایشالله به سلامتی زایمان کنی.دعا کن منم ازش نتیجه بگیرم

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم
2728
مبارکه عزیزم ایشالله به سلامتی زایمان کنی.دعا کن منم ازش نتیجه بگیرم

ایشالا نتیجه بگیری فقط طبق دستور پزشک برو جلو

بالاخره منم مامان شدم 🤲🙏بعد ۳ سال انتظار روز رحلت حضرت محمد بی بی چکم مثبت شد ۲۹ مهر ۱۴۰۰ صدای قلبشو شنیدم ❤❤❤ مهرسانا جونم با اومدنت دنیای منو بابایی رو رنگی کردی❤❤❤تاریخ تولد ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
ایشالا نتیجه بگیری فقط طبق دستور پزشک برو جلو

بهم گفت 3 ماه استفاده کنم اگه نشدم دگه استفاده نکنم.

میترسم کیست نگیرم ازچاله نیوفتم تو چاه.تازه یه نفر تو همین تاپیک گفت تخمک ضعیف ایجاد میکنه ممکنه باعث بارداری پوچ بشع

بهم گفت 3 ماه استفاده کنم اگه نشدم دگه استفاده نکنم. میترسم کیست نگیرم ازچاله نیوفتم تو چاه.تازه یه ...

نه امپول hcg که میدن برای ازادسازی و جلوگیری از کیست شدنه به منم دکتر گفت تا سه ماه بخور اگر نشد روشه درمانو عوض میکنم که خداروشکر همون ماه اول شد

نه امپول hcg که میدن برای ازادسازی و جلوگیری از کیست شدنه به منم دکتر گفت تا سه ماه بخور اگر نشد روش ...

خداروشکر عزیزم که برات نتیجه داد.بمن که امپول نداد