2737
2734
عنوان

میخواستم عکسموبزارم ولی بی حوصله ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 161 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سبزه هیچ چیش نیست اجی...خیلی هم خوبه...من برعکس خیلی سفییدم بهم میگن شیر برنج ولی چه گلی به سر خودم و بقیه زدم؟ نزار این چیزا رو اعتماد بنفست تاثیر بزاره خوشگل خانم  

پاییز ۷۴....غرور دخترانه ام به بازی بگیری..هویت مردانه ات را به آتش میکشم
2738
سبزه هیچ چیش نیست اجی...خیلی هم خوبه...من برعکس خیلی سفییدم بهم میگن شیر برنج ولی چه گلی به سر خودم ...

قربونت برم‌من عزیزم میدونم ادم ناشکریم نیسم همیشه ب داشته ها نداشته هام قانع بودم مهم سلامتیه ک دارم ولی خب وقتی تویه جمعی باشی ناخوداگاه ادم خودشوبابقیه مقایسه میکنه یه کوچولو غم دلمومیگیره

خداجونم بی نهایت عاشقتم🌈💜
قربونت برم‌من عزیزم میدونم ادم ناشکریم نیسم همیشه ب داشته ها نداشته هام قانع بودم مهم سلامتیه ک دارم ...

خودتو فقط تو چیزایی با دیگران مقایسه کن که تو انتخابش نقش داشتی نفسی...نه تو چیزایی که دست تو نبوده‌.‌این مثه این میمونه ی پسر بره تو ی جمع دخترونه بعد جنسیتش رو با اونا مقایسه کنه بگه اکه منم دختر بودم الان حوصلم سر نمیرفت و تحویلم میگرفتن...نه؟؟؟ 

پس از داشته هات لذت ببر....برا چیزایی هم که به دست آوردنشون دست خودته تلاش کن 🥰

خودتو فقط تو چیزایی با دیگران مقایسه کن که تو انتخابش نقش داشتی نفسی...نه تو چیزایی که دست تو نبوده‌ ...

👌👌👌👌👌فدایییییییی داری دیگه مرسی عزیزم باحرفای قشنگ سعی درتحول من داشتی

خداجونم بی نهایت عاشقتم🌈💜
👌👌👌👌👌فدایییییییی داری دیگه مرسی عزیزم باحرفای قشنگ سعی درتحول من داشتی

فدات گلم😘