2726
عنوان

کارای وحرفای با مزه بچه هاتون زیر دوسال

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 44 پست

پسر من وقتی منو شوهرم داریم یچیزی میگیم ک مخصوص بزرگاس و ازش اصلا سر در نمیاره رو مسخره گی اینجوری میخنده ها ها انگار ک متوجه میشه ما چی میگیم و مسخره میکنه 

یا اصلاااااا گوشی دوست نداره و اصلا من زیاد نزاشتم بره سمت گوشی ولی گوشی بر میداره میره دراز میکشه الکی ک مثلا داره باش کار میکنه 

خودش میره تو یخچال نارنگی میاره و میره رو مبلا میشینه و کنترل بر میداره الکی مثلا ادا مونو در بیاره 

یا شعر مخصوصه خودشو میخونه دمبه دمبه دمبه دمبه یا میگه گامبه گامبه ۲۲ ماهشه

اهان عاشق اینه دستشو تو جیبش کن 

رفتیم جگر خوردیم از ته سالن داد میزد اگاااا آگااااا دیخ دیخ منظورش این بود بیا سیخارو ببر بعد مرده اومد گذاشت رو کانتر ک حساب کنه پسرم داد میزد آگاااااا بشو بشو میگف برو بشور گیری داده بود ب مرده ها 

یا حتما باید اون کارت بده و حساب کنه 

یادم نمیاد خ کارای بامزه داره اخه توی این سن خ بامزن 

داشتیم رد میشیدیم ی رستوران همیشه میریمو دید داد میزد به به به به نبردیمش تا خونه پشتشو ب ما کرده بود لباشو ور چیده بود 

اها عاشق اینه چیزی بندازه تو سطل بیسکویت تو کیف من خالی کرد پوسشو انداخت تو سطل باید تمام ظرفارو اون بزاره تو سینک اگرنه دعوا داریم 

خدا همشونو نگه داره تو این سن خیلی بامزن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پسر من ب صبحانه ناهار شام میانوعده همه رو میگه شام 🤣

ب برنامه کودک میگه اودک.ب کیوی میگه شیوی ب خرمالو میگه دوجه (فک میکنه گوجه است )به نارنگی میگه توش.به سیب نیگه سیف 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
بعد با تلفن حرف میزنع آروم راه میره حرف میزنع مثل باباش میکیم کیه میکه هیشکی دوستمه

تو خونه هم ماشین بازی می‌کنه کنترل ماشین کنترلی ش شبیه فرمانع اون دستشه هی دنده عقب جلو میگیره صداشو درمیاره میگیم بیا غذا بخور میگه بذارید ماشینمو پارک کنم بعد تو پارکینگ ماشین چطور صدا میده صدای قفل درمیاره بلند سوییچ فرضیش رو می‌ذاره جیبش میاد سر سفره حتماً حتما توخونه باید شلوار جیب دار بپوشه برای سوییچ فرضیش

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.
2728

تلفن رو بر میرداره میگه الو صدا نمیاد

نمیزاره بیچاره باباش بهم نزدیک بشه تا میاد سراغمو میاد گازش میگیره و هلش میده اصلا با باباش را نمیدا موقع غذا خوردن اگه زودتر از این دست بزنه جیغش میره رو هوا 

میره در فر رو باز میکنه میشینه رو درش

تو تلویزیون یکی رو لباس باز ببینه میگه پیس ایشدی(کار بدیه)

وقتی لباسشویی کار میکنه میره پشتش رو میده به اون از لرزشش خوشش میاد

دو سالشه فداش بشم

گروه آبی وزن اولیه ۷۵ _ وزن هدف ۷۱🤗۶۵🤗۶۰برسم میرم رو ابرا 
وروجکای من.  دخترم همش میگه بزا من بغلش کنم شیرش بدم و بوسش کنم انگار عروسکشه😂

ای جاااااانم  خدا حفظ شون کنه برات😘😘😘

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

پسر من قایم شدنش خ خنده داره یجاهای قایم میشه نصفش معلوم 

پستونکش زیر کارت بانکی قایم کرده بود یا بش میگم زشته بیرون پستونک نخور دستشو میگیره دورش ک کسی نبینه 

بش یخ نمیدادم وقتی ۱۶ ماهش بود بعد یروز با جارو زد رو یخساز یخارو برداشت فرار کرد باباش داشت نماز میخوند خم ک شد ریخت تو شلوار باباش😁😁😁😁

وای از ارایش کردنش پا ب پا من باید ارایش کنه یبار دیدم دوتا ابرو اضافه واسه خودش کشیده 

وروجکای من.  دخترم همش میگه بزا من بغلش کنم شیرش بدم و بوسش کنم انگار عروسکشه😂

وا فك كردم با عروسكش داره بازي ميكنه

خدا حفظشون كنه

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست

باباش وقتی پیشم میشینه میاد وسطمون به زور خودشو جا میده می‌گه بابایی خودمه دیگه تا دو سه ساعت این بازی رو داریم من میگم نخیر بازایی خودمه اون هلم میده می‌گه بابابی خودمه آخرشم من تسلیییم میشم

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.
2706