2726
عنوان

بغض داره خفم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 25 پست
من میبینم من دیگه اون دختر رپر انرژی و انگیزه نیستم که درسش اولویتش باشه وقتی میبینم نمیتونم یا نمیر ...

خب عزیزم درس خوندن ک زوری نیس اول و اولویتش دله و انگیزه اگه نداری چرا میری?

من از این دنیا چی می خوام ...ی جعبه مداد رنگی... بکشم رو تن دنیا ... رنگ خوبی و قشنگیی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب عزیزم درس خوندن ک زوری نیس اول و اولویتش دله و انگیزه اگه نداری چرا میری?

نرم محرومم خواهرم آزاده ۲ تا آزاد برای پدرم سنگینه

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2728
چند سالته مگه

چه ربطی داشت

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
داتشگاه از شهرتون چقدر فاصله داره؟

فاصلش کمه تما من با خوابگاه یک شب یادوشب اصلا نمیسازم نمیتونم

فاصلش کمه تما من با خوابگاه یک شب یادوشب اصلا نمیسازم نمیتونم

نمیشه نری خوابگاه؟

منم از خوابگاه بدم میاد

ببین رشته ات رو دوس داری؟ اگه آره، دندون رو جیگر بذار و تموم کن. 

نرم محرومم خواهرم آزاده ۲ تا آزاد برای پدرم سنگینه

والا من میگم وقتی دوست نداری انگیزه نداری نرو میگی نرم نمیشه 

یعنی واجبه ارشدتو بگیری?شما ک میگی پیشنهاد کار داشتی خب چرا لقمه رو دور سرت میچرخونی

خودتو اصلا خسته و اذیت نکن بنظر من مهم کاره فقط باید از ی جا شروع بشه ک با عرضه و پشتکار خودت پیشرفت کنی

من از این دنیا چی می خوام ...ی جعبه مداد رنگی... بکشم رو تن دنیا ... رنگ خوبی و قشنگیی...
نمیشه نری خوابگاه؟ منم از خوابگاه بدم میاد ببین رشته ات رو دوس داری؟ اگه آره، دندون رو جیگر بذار و ...

نههیچیو دوست ندارم هیچی فقط مدرکو دوست داارم همش به خودم میگم این ارشد لیسانس نیست نخون

به چه امیدی دوسال بیکار تو خونه بودم اخراج شدم یک بار هر جا رفتم کار گیرم نمیومد خب من به چه امیدی ت ...

یا باید بخونی یا باید انصراف بدی دیگه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@