2726
عنوان

پیش فروش ۴ واحدی یا هشت سال ساخت ۱۲ واحدی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیش فروش سر وقت تحویل نمیدن خودشون میگنا ولی مطمئن باش تحویل نمیدن ولی خوب مزیتش اینه تمیزه و نوساز ...

اگر  قسمت بشه خودم حتما عوض می کنم 

توکلت علی الحی الذی لا یموت
الان هشت سال ساخته ۷۰۰ در می اد ،پیش فروش لخت و خالی ۹۰۰

پیش فروش بشرطی که سازنده رو بشناسید .رزومه کاریش مطمین باشه....وسط کار پول به جیب نزنه در بره...بعدم قرارداد تحویل کار در تاریخ مشخص داشته باشه...یعنی تو هوا نگه مثلا دو سال دیگه تحویل میدم .اینجوری باشه گه مثلا تا تاریخ فلان روز فلان ماه دو سل دیگه تحویل میده و اگه نداد به حساب هر روز تاخیر این مبلغ جریمه میخوره سازنده.......

همسایه هر چی کمتر .سال ساخت هر چی کمتر .....بهتررررررررررر.

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2728
ببین به پیش فروش باید خیلی اطمینان داشته باشی من هشت سال ساخت رو اگر مرتب و خوش نقشه است بیشت ...

اگر میگفت دو سال ساخته باورم میشد ،مرتبه

حالا این واحد در کدوم منطقه هست متری چند هست

باورت نمیشه شیراز منطقه متوسط شهر ، خیلی ساکت ، گاه صدایی از بیرون نمی شنویم و دلباز 

باورت نمیشه شیراز منطقه متوسط شهر ، خیلی ساکت ، گاه صدایی از بیرون نمی شنویم و دلباز 

الان این دو تا مورد هم تو همین کوچه هستند 

8سال ساخت 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.