2737
2734
عنوان

بیاید ی راهنمایی بکنید راجب حرف عشقم ببیند حق با کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 39 پست
من اگه بخوام با کسی دوست باشم نمیتونم موقعیتای خوبم داشته باشم ناخوداگاه موقعیتا خودشون حذف میشن&nbs ...

پس باید بین دوستی با پسری که سنش برای ازدواج مناسب نیست و تبعاتش    و      انتخاب فرد مناسب انتخاب کنی

چون سن خودت هم بالا نیست میتونی تا وقتی دوستی مثبته و لذت میبری ادامه بدی ولی هیچوقت نمیتونی شرایط تعهد و مسوولیت رو به  فرد مقابل تحمیل کنی

همین که اگاه باشی کجای کاری کافیه

بله حرف دوست پسر شمارو زد و بعد ۵سال اومد... البته من شناختی روی دوس پسر تو ندارم خودت بهتر از هرکسی ...

الان دو سالع که با همیم خیلی تو ابراز علاقه سادست اصلا زبون باز نی تازه از رو سادگی بد اخلاقیم میکنه ولی من خودم همیشه حس کردم دوستم داره ولی بازم میترسم عوض بشه

Ça va aller :||||

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بدم دق میکردم😐

ن بابا من فرداش بایکی دیگه دوست شدم اصلا هم واسم مهم نبود همون لحظه فقط غرورم شکست

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
ما دو ساله الان از دوستیمون میگزره نمیدونم این مدت تاثیر داره یا ن 

برا دخترا طولانی بودن مدت دوستی موثره واقعا

ولی اگه پسری که از اولش هدفش سوءاستفاده بوده نه تاثیر نداره به نظرم

حق را بشناس تا پیروان حق را بشناسی.
2728
الان دو سالع که با همیم خیلی تو ابراز علاقه سادست اصلا زبون باز نی تازه از رو سادگی بد اخلاقیم میکنه ...

اگ میترسی یعنی هنوز دلت بهش قرص نیست‌.‌‌.‌. فقط سعی کن وابسته نشی که پسر فردا اگ خدای نکرده جاخالی بده زندگیت خراب نشه به عقل برو جلو نه با دل

پس باید بین دوستی با پسری که سنش برای ازدواج مناسب نیست و تبعاتش    و       ...

موقعیت خیلی خوب داشتم ولی رد کردم همه ناراحتیم و شکم بخاطر همینه که من بهترین موقعیتی که میتونستم داشته یاشم رد کردم فقط چون عاشقشم 

اگ میترسی یعنی هنوز دلت بهش قرص نیست‌.‌‌.‌. فقط سعی کن وابسته نشی که پسر فردا اگ خدای نکرده جاخالی ب ...

نمیشه ی کم راهنمایی کنی راجب نامزدت بگو تو دوران دوستیتون برات چقدر وقت میزاشت ..توجهش بهت بود ؟میرفت سر کار ؟مال منم میره سو کار هم دانشگاه میگم همش نیستی میگه بخاطر خودته که میرم سرکار و دانشگاه

موقعیت خیلی خوب داشتم ولی رد کردم همه ناراحتیم و شکم بخاطر همینه که من بهترین موقعیتی که میتونستم دا ...

دیگه خودت ببین چی میخوای دیگه

یکی دوست داره ازدواج کنه . یکی دوست داره دوست پسر داشته باشه یکی میگرده عاشق یکی میشه که اگر هم به ازدواج رسید طرف بهترین شرایط رو داشته باشه

فقط تا میتونی خودتو از نظر کار و تحصیل و موفقیت بکش بالا. مدرک عالی که بگیری و تو کارت بهترین باشی موقعیتهایی که فکر میکنی خوب بوده به نظرت خنده دار میان. دختر پولساز و تحصیلکرده و باتجربه همیشه کیسهایی داره که ادمهای معمولی و کم سن خوابشم نمیبینن

پس روی خودت سرمایه گزاری کن

2738

حرفاش منطقی هست کاملا.خیلی خوبه که دست شما رو باز گذشته فعلا با هم دوست هستین حواست به خودت باشه اگه خاستگار خوبی پیدا کردی ازدواج کن ولی تو این سن اصلا بهت پیشنهاد نمی کنم.

خدایا شکرت شکرت شکرت.