2733
2734
عنوان

بزرگ ترين غم دنيا😭خدايا كمك😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 20 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳/۴ ساله دارم هر چیم دوا درمون میکنم‌خوب نمیشم ولی خدا بزرگه 

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
2731
بچه دارين؟

نه عزیزم . پارسال فوت کرد متاسفانه . اتفاقا قبل از بارداریم همین مشکل رو داشتم‌. البته پرولاکتینم‌بالا بود . روزی سه تا متفورمین خوردم و واسه پرولاکتینم هفته دو روز قرص خوردم . ورزش رفتم . پیلاتس و پیاده روی . بعد از ۳ ماه باردار شدم . الان دوباره مشکل تنبلی دارم که دکتر لتروزول داده چند ماهه میخورم فولی خوب دارم ولی هنوز باردار نشدم . زیاد سخت نگیر . 

بروبچسب به ورزش مخصوصا ایروبیک . من پام مشکل داره نمیتونم برم . واسه همین پیلاتس میرم . ایروبیک خیلی خوبه 😊😊😊