2703
2553
✋من دخترم 18 ماهگی 9 کیلو و 81 سانت بود وزنش که همیشه در حدبچه های نارس بود چون رفلاکس شدید داشت ت ...

من زينك پلاس بوده فعلا

اما بردم دكتر تغذيه ازمايش نوشته بايد ببرم ازمايش رو 

كفت تا سه ماه نزديك س كيلو اكر مريض نشه وزن ميكيره

قد دختر منم ٨١

ولي بازم ازمايش هورمون رشد داده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خیلی ممنون منم خیلی نگرانم نمیدونم دیگه باید چکار کنم بچم صعیفه و زود مریض میشه اون یه ذره وزنی هم ...

تهراني؟

اكر جواب كرفتم ببر بيش اين دكتره

ببين منم بجم هي اب بينيش اويزون بود

هي تحقيق كردم

يكي نوشته بود روزي س قاشق ٤مغز با روغن هسته ي انكور 

قاطي ميكيني

روزي س قاشق ميدي

نتم ديدم روغن هسته ي انكو برا تقويت سيستم ايمني خوبه

من ندادم هنوز ولي جهار مغز از ٨ماهكي ميدم

ایشالا خدا حفظش کنه خوشحالم که این چند روز سخت رو پشت سر گذاشته،  قطعا برای تغذیه ش چه بهداشت ...

خیلی خیلی خیلی ممنون از توضیحات کامل و دقیق و راهنماییهای شیرینی ک کردید🙏

ممنونم ک وقت گذاشتید و اینقدر با حوصله تایپ کردید عزیز جان🙏

همه نکاتی هم ک فرمودید کاملن درست و بجا و راهکاریه بازم ممنون🌹🌹

دختر کوچولو منم خداروشکر دختر حرف گوش کن و آرومی هست ولی خب ور کنارش شیطنت ها و بازیگوش های کودکانه خودشم داره البته عرض کردم دندون خیلی خیلییییی اذیت میکرد ک خداروشکر دراومدن کامل و تموم شد حالا همین قضیه دلگرمم میکنه برای وزن گیریش.خوردنش خوبه همکاری میکنه طفلی با من.بازی هم میکنیم با هم.خداروشکر بچه شادی هم هست.خواب ظهر و خواب شبش هم منظم و سرجاش هست.حالا ب امید اینکه از این ب بعد یکم جون بگیره و از این ضعیفی و پوست و استخونی در بیاد.

بازم ممنون😍🙏💕🌹

البته اینم بگم دختر من رفلاکسی شدید بود و کلا از نوزادیش خوب شیر نخورد و خوب هم وزن نگرفت متاسفانه.الان خداروشکر دیگه علائمی از رفلاکس نداره و دوندون هاشم😥کامل در اومدن.امیدوارم بعد از این وزن بگیره.چون خوردن اندازه ی خودش میخوره و کلن هم همه چی میخوره خداروشکر و بدغذا نیست.

خدا جون خودش کمک ما مامانا کنه.

البته اینم بگم دختر من رفلاکسی شدید بود و کلا از نوزادیش خوب شیر نخورد و خوب هم وزن نگرفت متاسفانه.ا ...

کلی چیزای خوب ازش گفتی گوش شیطون کر

اول ی ماشالله بگیم

خوب میخوره

خوب میخوابه

حرف گوش کنه

و آروم و البته شاده

همه ی اینا دست به دست هم میدن که نه تنها بتونی برا بالا بردن وزنش عمل کنی بلکه تو خیلی از اموراتش موفق میشی

خدا این کوچولوی خوشملو حفظش کنه

ببوسش حتما

2714
کلی چیزای خوب ازش گفتی گوش شیطون کر اول ی ماشالله بگیم خوب میخوره خوب میخوابه حرف گوش کنه و آرو ...

مرسییییی عزیز جان..چقد دلچسب و شیرین و پر انرژی حرف میزنید..خدا کوچولو شما رو هم حفظ کنه و شاهد سلامتیش و خوشحالیش و موفقیتش باشید مامانی جون😍😍😍

بازم ممنون از محبت و لطف و مهربونیتون🙏💖🌹🌹

تهراني؟ اكر جواب كرفتم ببر بيش اين دكتره ببين منم بجم هي اب بينيش اويزون بود هي تحقيق كردم يكي ن ...

اره تهرانم برا تقویت ایمنی دکترش شربت ایمیونس و شربت پروپولیس داد که از شهریور شروع کردم دادم واکسن آنفلوانزا هم زدم

خدا رو شکر امسال خیلی خوب بود پارسال دایم سرمامیخورد