2733
2734
عنوان

خب هر کی میخاد لاغر بشه بیاد....(دراین راه اراده و انگیزتون میشم)

| مشاهده متن کامل بحث + 21301 بازدید | 2754 پست
خواهش میکنم عزیییییزم😍😍😍😍💋💋💋💋💋💋 اره اصولا کسایی که میان تو راه لاغری خیلی از لحاظ روحی به ...

تا میگم خستم میگه بفرما نگفتم رژیم نگیز مردای سمالی رو جون به جون کنن عشق چاقی هستن 😕😕😕

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
تا میگم خستم میگه بفرما نگفتم رژیم نگیز مردای سمالی رو جون به جون کنن عشق چاقی هستن 😕😕😕

ای بابا،شما توجه ی نکن پای هدفت وایستا،میدونم سخته ولی همینه دیگه،

اتفاقا من قبلا وقتی کسی بهم میگفت رژیم نگیر قویی تر میشدم یا درواقغ بخاطر لج و لجبازی هم که شده حواسم بیشتر به رژیمم بود😅😂😂😂

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا،شما توجه ی نکن پای هدفت وایستا،میدونم سخته ولی همینه دیگه، اتفاقا من قبلا وقتی کسی بهم میگف ...

کاترین جان من خیلی سرما خوردم شدید

میخوام بدونم دمنوش جی بخورم کالری نداشته باشع

برای خودم سوپ کلم بروکلی گذاشتم فقط میخورم

اما گلوم هعی خشک میشه بدتر درد میگیره

آویشن خوبه اما کالریش زیاده اره؟

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
کاترین جان من خیلی سرما خوردم شدید میخوام بدونم دمنوش جی بخورم کالری نداشته باشع برای خودم سوپ کلم ...

آویشن خوبه عزیزم نه کالریشم خوبه،چای سبز هم خوبه با دارچین

سوپ پیاز رژیمی درست کن برای خودت که واقعا برای سرماخوردگی مفیده(دستورش: 5تا6عدد پیاز رو از وسط نصف میکنی و به همراه ۵تا۶عدد گوجه بزرگ و به همراه یکدونه هویج میریزی تو قابلمه همین و بعدم  که روش آب میریزی*4تا 7لیوان کافی باشه فکر کنم *)

2728
آویشن خوبه عزیزم نه کالریشم خوبه،چای سبز هم خوبه با دارچین سوپ پیاز رژیمی درست کن برای خودت که واقع ...

دارچین خالی دم کنم کالریش بالاست؟؟

ممنون از دستور سوپت

راستی آب هم کالری داره؟؟؟

من در حال مرگم فقط

تز صبح آب ولرم با ای لیمو میخورم

از ترسم عسل هم نمیزنم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
دارچین خالی دم کنم کالریش بالاست؟؟ ممنون از دستور سوپت راستی آب هم کالری داره؟؟؟ من در حال مرگم ف ...

دارچین نه کالریش بالانیست،

آب هم کالری نداره گلم،

کلا خوبه عسل نمیزنی،عسل حتی طبیعی طبیعی هم باشه بازم کالری بالایی داره ولی خب عوارضش کمتراز شیرینیای دیگس،

سلام کالری امروزم 708کالری حالم خوب نبود اصلا اشتها نداشتم اینم به زور خوردم به امید روزهای بهتر😍😍😍

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

سلام به عزیزان خصوصا کاترینی جون و اتکه عزیز

و بقیه دوستان

سال نوتون با تاخیر مبارک

ببخشید یه مدت نبودم گوشیم مشکل پیدا کرده بود

دوستون دارم بازم بهتون سر میزنم

تنتون سالم و دلتون  خوش

2738
سلام به عزیزان خصوصا کاترینی جون و اتکه عزیز و بقیه دوستان سال نوتون با تاخیر مبارک ببخشید یه مدت ...

سلام گلممم😍😍😍😍😍مرسی،سال نوشماهم مبارک،

امیدوارم امسال سالی پرازشادی و خنده بشه برات😍😍😍💖💖💖💖

خب دوستان تاپیک رو قفل میکنم،چون مثل اینکه بچههای کالری شماری فعال نیستن و فقط برای گرفتن اطلاعات به این تاپیک مراجعه کردن،دیگه بنظرم هرکی سوالی در این زمینه  داره میتونه یکبار این تاپیکو از اول بخونه تا به جوابی که میخواد برسه.....