2737
2734

خودم چند وقت پیش ب سرم زد برم پرستاری بتونم ب خاطر ی کم پول بیشتر.شوهرمم خیلی  تشویق کرد.دوس داره درس بخونم اما دیگه اعصاب درس ندارم.بسکه خسته شدم

دخترم من و بابا منتظریم بیای خونمون گرم تر بشه
خب علاقه داری بخون.من خودم چون دیدم بهایی بهمون نمیدن زده شدم.درسته که ما اطلاعات خون سناسی داریم.ام ...

بله گلم می دونم برای همین گفتم خیلی دیر سنم و شرایطم نمیزاره برم پزشکی و بعد اون برم تخصص انکولوژی 

ولی میدونم رشته ی هماتو می تونن تحقیقات کنن توی حیطه ی رشته ی خون شناسی 

شاید باورت نشه اون موقع ها همیشه از نرس ها می پرسیدم مگه سرطان خون درمان نداره غیر از روند شیمی درمانی های سنگین که من قسمت ملاقات ممنوع بودم می دیدم چی میکشن بنده خدا ها 

دوست دارم بیشتر بیشتر تحقیق کنم در مورد این بیماری 

طبابت که من میدونم نمیشه ولی وقتی ادم تحقیقات کنه ممکنه حالا من نه ولی که هماتولوژیست چهار مقاله اش در سطح پی اچ دی به درد که تخصص انکولوژی بخوره تا حدی که اون با اون همه تخصص ممکنه به قسمتی از روند درمان یا این رشته توجه نکرده باشه 

یادمه استاد تۓوری درسمون می گفت یه روزی یه بیمار رو میارن بخش که عمل شده بود که بعد یه مدت کمک پرستار بخش از ورم پای بیمار متوجه میشه بیمار امبولی شده در صورتی که پزشک بعد ویزیت متوجه نشده بود و تشخیص اون کمک پرستار باعث زنده موندن بیمار شد 

می گفت بچه ها یه کمک پرستار هم می تونه ادم مهمی باشه فقط پزشک ها نیستن که مهم هستن 

و این شد توی ذهن من موند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم چند وقت پیش ب سرم زد برم پرستاری بتونم ب خاطر ی کم پول بیشتر.شوهرمم خیلی  تشویق کرد.دوس دا ...

اگه علاقه داری و شرایطش رو برو حتما چون بعد ها عین حسرت به دلت نمونه 

در صورتی که من هی گوش دادم به حرف این و اون که نمیشه از طریق زیست بری هماتو سخته 

رفتم کارشناسی الهیات شرکت کردم برای ذبیری 

ولی این حسرت موند و بازهم مدام تایپیک می زنم نمی تونم.عاشق بیمارستان هستم .میرم محیط درمانی برعکس دیگران که متنفرن من فقط دوس دارم بررررم بیمارستان ....خیلی دوست دارم 

الان فقط به نی نیم فکر میکنم.و از کار استعفا دادم.بعدش هم احتمالا میرم دنبال ی کار دیگه که بهش علاقه زیاد دارم.کار تو بیمارستان حسابی فرسودم کرده.اولش با عشق میری بعد میشه عادت بعدش نفرت

دخترم من و بابا منتظریم بیای خونمون گرم تر بشه
2728
الان فقط به نی نیم فکر میکنم.و از کار استعفا دادم.بعدش هم احتمالا میرم دنبال ی کار دیگه که بهش علاقه ...

کار خوبی می کنی برای منم دعا کن به هدفم برسم 

نهههههههه من هیچ وقت متنفر نشدم و نمیشم 

دوس دارم بیمارستان رو