2733
2739
عنوان

با دکتر دخترم حرف زدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 6699 بازدید | 148 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ازجدبچهام شفای دخترت میخوام 😔😔😔

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
من فقط روزی یبار از حالش با خبر میشم که میام میگم اینجا... هرروز با کلی شوق و ذوق میرم که بهم بگن دخ ...

فدات بشم عزیزم دلت شکسته تنها دعای دل شکسته جواب میده برو مسجد و از ته دل خدا رو صدا بزن و سلامتیش رو بخواه تجربه داشتم که میگم

جای خالی نبودنت به شدت احساس می شود 😔😔
2738

خدایااا ازت خواهش میکنیم ب دل این مادر رحم کن و آلای مظلوم روشفابده😢😢😢

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖