2733
2734
عنوان

هفته پنج مشاهده ساک بدون کیسه زرده و جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 38 پست
هماتوم هم دارم ، شیاف پروژسترون دادن چون لک بینی نسبتاشدیدقهوه ای داشتم

لکه بینی قهوه ای نگران کننده نیست، قرمز نگران کننده هست

سه ماه اول استراحتتون کافی باشه، چون دوره خطیری هست

برای سلامتی و تعجیل در ظهور صاحبمون...
واقعا دلیلت چی بود که اینقدر زود رفتی سونو؟ 😐 حتی اگه 6هفته هم باشی بازم زوده واسه سونو..

سلام، کسانی بچه اولشونه اکثرا به محض گرفتن جواب آزمایش میرن سنو

نمونش من🙈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداکنه اینجپری بشه ، دکتر الکی دوهغته بعد نگه تشکیل نشد بروکورتاژ

تا هفته دوازده اگر تشکیل نشده صبر کنین

دکتر روا زاده، طبیب طب اسلامی میگن، بچه هایی که قلبشون دیرتر تشکیل بشه خیلی باهوش تر هستن، چون جنین تو اون مدت توانش رو برای اعصاب بچه گذاشته بعد تشکیل قلب

یکی از آشناهامون هم مامایی خونده، میگه تا دوازده هفته جا داره تشکیل قلب

از طرفی بچه ای که بنا باشه اصلا قلبش تشکیل نشه خودش سقط میشه، پس با کورتاژ ملت خودشون رو عیبناک نکنن

2731
تا هفته دوازده اگر تشکیل نشده صبر کنین دکتر روا زاده، طبیب طب اسلامی میگن، بچه هایی که قلبشون دیرتر ...

مرسی عزیزم بابت وقتی ک گذاشتین و نوشتین ، ولی مشکل الان خود جنینه که مشاهده نشده ن قلبش، انشاللله که ناامیدم نمیکنه خدا🙏🙏🙏🙏💓

مرسی عزیزم بابت وقتی ک گذاشتین و نوشتین ، ولی مشکل الان خود جنینه که مشاهده نشده ن قلبش، انشاللله که ...

منم پنج هفته فقط ساک حاملگی دیده شد، و کیسه زرده و جنین رویت نشد، هفته هشتم جنین رویت شد

استرس خییییییییییییلی بده خیییلی، آروم باش

شرایطت مثل منه، نی نیمون ان شاالله به سلامتی و خوبی ماه دیگه دنیا میاد

من که اصلا استرس نداشتم، شما هم توکلت به خدا باشه

هر موقع استرس میگرفتم ، میگفتم

گر نگهدار من آن است که من میدانم، شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

خیییلی هم به امام زمان متوسل میشم و از اول بارداری که متوجه شدم، نی نی مون رو به صاحبمون سپردم و خیالم راحته بحمدلله

بدونی چه سختیا رو گذروندم، ولی ته دلم همیشه بابت بچمون راحت بود، چون خوب نگهداری داره الحمدلله

2738