2737
2734
عنوان

امشب شب اخریه که خونه بابامم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1446 بازدید | 68 پست

😊😢 من از یه هفته مونده برگردم خونه خودم داداشم کوچکتر از خودم دیگه ناراحت میشه منم که داغون الان که ۸ سال ازدواج کردم باز هم همینطوری باخنده میرم باگریه برمیکردم به قول مامانم میبینه من ناراحتم میگه  پیر مردنی غریب رفتی 😢😢

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دوست ندارم.آخه ترم اولیم .امکاناتش اصلا خوب نیست غذاشم بعضی وقتا خیلی بده😞

اخخخخ،خوابگاه عالیهههه،بزار دوتا ترم بگذره،سختیا مسخرش داره ولی واقعا تجربش خوبه ولحظاتش فراموش نشدنی،من دوران خئبی داشتم،ولی میگم کاش بیشتر لذت میبردم ....لذتتتتت ببر

نه دوست ندارم.آخه ترم اولیم .امکاناتش اصلا خوب نیست غذاشم بعضی وقتا خیلی بده😞

حدس میزدم ترم اولی باشی

درست میشه کم کم

بهت قول میدم اونجا برات جایی بشه که نخوای دوماه یک بارم برگردی 

غذا خودت درست کن خوشگلم

حال کن واس خودت

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
2731
اخخخخ،خوابگاه عالیهههه،بزار دوتا ترم بگذره،سختیا مسخرش داره ولی واقعا تجربش خوبه ولحظاتش فراموش نشدن ...

امیدوارم اینطور بشه...۴ روزی که تو خوابگاهم لحظه شماری میکنم واس خونه.. این ۳ روز ولی مث برق میره .هیچی تخت خود آدم نمیشه😞 

خوشبختی یعنی..تو زندگیت خواهر زاده داری❤😍👼خاله نشدی بدونی چیه عشق❤🎀
حدس میزدم ترم اولی باشی درست میشه کم کم بهت قول میدم اونجا برات جایی بشه که نخوای دوماه یک بارم بر ...

امیدوارم اینطور بشه

خوشبختی یعنی..تو زندگیت خواهر زاده داری❤😍👼خاله نشدی بدونی چیه عشق❤🎀
امیدوارم اینطور بشه...۴ روزی که تو خوابگاهم لحظه شماری میکنم واس خونه.. این ۳ روز ولی مث برق میره .ه ...

اگه بخوام به زبون دانشجویی بگم،این چس ناله ها برای ترمکیاس،بعدا اکی بشی دیگه این حرفا نداری،فقط سعی کن سخت نگیری،ای غذاش اینجوریه،این شلوغ کرد،ال شد بل شد بزار کنار،پادگان که نیس،لذت ببر،جشن بگیرید،بگید،بخندید،درسم بخونید البته....چه شبای خوبی داشتیم ما.....

اینجاست که میگن صد نفر بیان اما یه نفر نره

من اصلانمی تونم دور از خانواده باشم.

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2738

خواهرم راه دوره هر وقت میاد داره میره ما چشمامون گریونه.اشتباه کردیم گذاشتیم راه دور ازدواج کنه😢😡😢😢😢

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم