2733
2734
🤩🤩

الکی😂😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راستی خخخخخ یه بارتوفرودگاه مشهداون حاج خانم حلیمه سعیدی تودستشویی بوداومدباهاش ترکی حرف زدم تودستشویی وبیرون اونجاعکس گرفتیم باخانواده شوهرم ،تنهااومده بودبره زیارت 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
2731
الهی همون خاله قزی؟؟

همونکه پیرزنه توسریالهای رضاعطاران بازی میکردکوچولوعه 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
امش تو شبکه نسیم اورده بودنش .این ادم خیلی عجیبه  .اصلا ی ذره منطق نداره همه چیش شوخی و مسخره ب ...

میگفتن واسه همین اخلاقش زنش جدا شد ازش

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
2738
متوجه شدم چقدر تاپیک های خودت بارداری و بچه داری هستن  کور خود بینای مردم

درست حرف بزن... بله تا به امروز حرف نزدم ولی وقتی برداشتن تاپیکم رو گزارش الکی زدن منم شدم مثل خودشون .. 

مشاور و نماینده شرکت نفیس دستها ♥️