2410
2553
عنوان

به کدوم کاربر حس خوب دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 14730 بازدید | 1843 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت برم😍😍😘😙😙😘😘😘

🥰🥰🥰

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2456
الهي بگردممم انقد دوستتت دارم دوستانم نظرشون رو راجبم بگن❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ فدات شم عزيزم نظر لطفته خيل ...

اون ادمی که میسحا هست و بهش میگی اسکول منم .با نام کاربری دومم تاپیک زدم .. هدف هم داشتم.من قبلا بهت گفتم که دوستت دارم. 

متاسفانه همیشه یه طرفه قاضی میریم ..اون تاپیک کاربریم را هم بخونید یه توهین نکردم به شما .زاویه ی دید خودم را گفتم

میخوای یک زن قوی باشی حتی از مردها قوی تر؟ پس زنانگی یاد بگیر😎
مرسی عزیز دلم

عزیزی💕💕

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2714