2410
2553
عنوان

دماغ عملیا و نیاز به عملیا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 29 پست
خدا کنه عزیزم من اصلا این بینی ب قیافم نمیاد فاصله لب و بینیمم حس میکنم زیاد شده اصلا زشت شدممم ایشا ...

من ک دیگ همینه.خودم خیلی بدم میاد ازقیافم چون خیلی سربالس.اصلاااا اینجورنمیخاستم.اما دیگ شد.مبارکه عزیزم

بر بی کسی من نگر و چاره ی من کن...زان کس، همه کس بی کس و بی یارترم من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه اصن حس میکنم کوتاه شده فاصله لب و بینیم زیاده از این نگرانممم 

نه بابا اینطوری نمیمونه اولشه استرس داری بزار اتل باز شه بینیت رو صورتت جا بیوفتع یه کوچولو ارایش کنی انقد از خودت خوشت میاددد که نگووو عجله نکن...اون الان ورمه ...

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
2720
من بینیم گوشتی بود و ۴ماهی میشه ک عمل کردم.بیهوش میکنن چیزی از دردش نمیفهمی اون لحظه.ولی تا ی هفته ب ...

واااا واقعا که برخورد میکردی اون همه هزینه کردی فقط همین حرف؟!

منم عزیزم فانتزی نمیخوام یکم بینیم انحراف خیلی کم داره فک کنم بچگیم خورده بودم زمین اون موقع شکسته الانا که خیلی دقت میکنم معلوم میشه بعدم یه خورده گوشتیه وگرنه نیمرخ اینا مشکلی ندارم نوکش و کناره هاش گوشتش یه خورده کم شه عالی میشه سربالا هم به هیچ وجه ممکن دوست ندارم 

واااا واقعا که برخورد میکردی اون همه هزینه کردی فقط همین حرف؟! منم عزیزم فانتزی نمیخوام یکم بینیم ا ...

منم دوست ندارمممم😭😭😭😭ایشالا همونجوری شه ک میخای

بر بی کسی من نگر و چاره ی من کن...زان کس، همه کس بی کس و بی یارترم من
2714

من الان یه ساله دارم بهش میگم یکم نرم شده میگه من بینیتو دوس دارم دلم نمیخواد عمل کنی بینیت مشکلی نداره وای من میگم من دوسش ندارم تابستونم عمل میکنم حتما

فقط از بعدش میترسم که صورت آدم کبود میشه شوهرمم ازوناس که هی سرزنش میکنه که دیدی گفتم نرو و فلان😐

یک عدد لپ چالی هستم😊   (کاربر تقریبا قدیمی😁)
من الان یه ساله دارم بهش میگم یکم نرم شده میگه من بینیتو دوس دارم دلم نمیخواد عمل کنی بینیت مشکلی ند ...

کبودی نهایت تا یک هفته هست..فقط بنظر من طبیعی انجام بدین تا هماهنگی چهرتون بهم نخوره

حالا که مُد شده ...!!کاربر سال 92 هستم..   
منم شوهرم هروقت میگم اصلا جواب نمیده این یعنی اصلا حرفشم نزن من خودم پولشو دارم و بعد عید هم اینکارو ...

ن اجازه نمیدن حتما باید امضا کنن

حالا که مُد شده ...!!کاربر سال 92 هستم..   
2706