2726
عنوان

واقعا سفید بودنم نعمته☹(خسته شدم از رنگم سبزه ام)

| مشاهده متن کامل بحث + 1844 بازدید | 89 پست
ولی بعضی خانما بلانسبت خیلی بی سوادن نمونش تو همین تاپیک زیادن ک سفیدی رو یه اپشن میدونن حتی اگه طرف ...

باشه عزیزم من بی سواد! بگذریم که ربطی به سواد نداره. 😅 ترجیح میدم واقع بین باشم، تا اهل شعار دادن! اون آدمی که صورتش هزارتا ایراد داره، اگه سفید نباشه، بدتره! شما میای آدم خوشگل سبزه رو با آدم سفید زشت مقایسه میکنی! من تو خالت برابر گفتم، صورت سفید به زیبایی بیشتر می افزایه!

منم نگفتم سبزه ها زشتن! گفتم سفیدی و روشن بودن صورت آپشنه و هست. نه اینکه لزوما هر کسی سفیده زیباست. بلکه سفیدی یکی از آپشنای زیباییه، همونطور که لب قلوه ای، دماغ کوچیک و چشمان درشت از آپشنهای زیبایین! 

حالا معلوم شد بی سواد کیه! اونی که یه متن رو نمیتونه درست هضم کنه! 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تنها چیزی که میتونم بگم اینه که من خودم از سفید شیر برنجی واقعا خوشم میومد ولی خب نسبت به افرادی شناخت پیدا کردم که سبزه بودن چون شخصیت خوبی داشتند برام جذابیت داشتند. ولی چیزی که هست اینه که آدم همیشه دنبال نداشته هاش و از داشته هاش غافل میشه. درسته که من خودم سبزه ام و از چهره ام یه مقدار ناراضیم ولی خب آدم خوبی که میتونم باشم که بقیه به خاطر خوبیم ازم راضی باشن ... شما هم میتونی شخصیتتو اینقدر بالا ببری که برای بقیه جذاب باشی حتی اگه سیاه پوست ترین آدم هم باشی بازم به خاطر ویژگی های اخلاقیت جذابیت خودتو داری 🙂

انگار یه تیر داره میاد و میره سمت قلب...
باشه عزیزم من بی سواد! بگذریم که ربطی به سواد نداره. 😅 ترجیح میدم واقع بین باشم، تا اهل شعار دادن! ...

چرا بی ربط حرف میزنی خانوم اونی ک صورتش سفیده کک و مکش میزنه بیرون کجاش اپشن محسوب میشه😄شما انقد بی تجربه ایی ک نمیدونی رنگ پوست ملاک زیبایی نیس شفافی و صافی پوست ملاک هستش😁😁😊باشه سفیدا خوشگلن سبزه هاهم زشتن شما خودتو ناراحت نکن هرچن من سبزه نیستم و جزو گندمگون ها هستم 🙃

2728
چرا بی ربط حرف میزنی خانوم اونی ک صورتش سفیده کک و مکش میزنه بیرون کجاش اپشن محسوب میشه😄شما ان ...

ببین پست من رو درست نخوندی! فکر میکنی من چون سفیدم دفاع کردم! اتفاقا گفتم که من سفید نیستم، گندمیم کاملا. 

شما داری یه خوشگل سبزه رو با سفید زشت مقایسه میکنی! من میگم تو حالت برابر که فرض کنیم چهر ها یکین، اونی که صورتش روشنه و سفیده بیشتر به چشم میاد. 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!
جنیفر برنزه  برنز با سبزه فرق داره☹🥺 اره اعتماد بنفسم ندارم متاسفانه🤦‍♀️

عزیزم منم تا چندسال پیش از سبزه بودنم ناراحت بودم اما تازگیا به این نتیجه رسیدم باید عاااااااشق خودم باشم تا همه بهم احترام بذارن

منم اعتماد ب نفسم صفره اما دارم روی خودم کار میکنم 😊

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
ما تحتش😂😂😂

😂😂😂😂😂ماتحت

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
🥰👌

سلام عزیزم میدونم تایپک قدیمیه شاید جوابمو ندی ولی میخام ببینم شما راهب واسه سفید کردن پیدا کردی عایا  

آنکِه اَز دُشمَن بَرایِ مَن خَبَر آوَردِه بود،پیشِ دُشمَن هَم یَقیناً غِیبَتَم را کَردِه بود☕️🍩🖤
سلام عزیزم میدونم تایپک قدیمیه شاید جوابمو ندی ولی میخام ببینم شما راهب واسه سفید کردن پیدا کردی عای ...

نه عزیزم حتی قرص گلوتاتیون هم مصرف کردم هیچ راهی نیس خودتو همنجور ک هستی بپذیر و دوس داشته بشا

ذهنتو قشنگ کن دنیات قشنگ میشه😻🦄
نه عزیزم حتی قرص گلوتاتیون هم مصرف کردم هیچ راهی نیس خودتو همنجور ک هستی بپذیر و دوس داشته بشا

ممنون عزیزم

آنکِه اَز دُشمَن بَرایِ مَن خَبَر آوَردِه بود،پیشِ دُشمَن هَم یَقیناً غِیبَتَم را کَردِه بود☕️🍩🖤

سبزه بودن زشت نیست اخلاق مهمه ولی خب لامصب رنگ پوست اعتماد بنفس آدمد کم میکنه من خودم سبزم واعتماد به نفسم کمه ولی خوب باخودم فکر میکنم  تو قبر کرم ها میگن این سبزست نخوریم اه اه🤢یا اونایی که سفیده کرم هایه گور میگن آخ جون سفیده بخوریم😋😂😂 فرقی نداره  اونیی که منو بخاد با تموم کمو کاستی ها وزشتی هام میخاد اونیم که منو نخاد من زیبا ترین دختر شهرم که باشم منو نمیخاد💔🥀

2706