2726
عنوان

سزارین اختیاری توکرج....میشه بیاید.ممنون ممنووون

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 41 پست
بيمارستان ابن سينا تهران خيلي عاليه از هر لحاظ، سزارين انتخابي هم ميكنن، هزينشم مثله بيمار ...

بعد باید پیش دکترای خود بیمارستان برم یا بیرون تو مطبشون ؟

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم واسه پسر دار شدن اقدام خاصي كردي؟ من يه دختر دارم تو اقدامم واسه دومي 

ببین من خودم دختر میخواستم واقعیتش..یکمم سعی کردیم براش  ...اما در کل ب این چیزا ربطی نداره .همینجا بچه ها گفتن رژیم گرفتن روز تخمک گذاری رابطه داشتن ارضا شدن  نشدن ازین داستانا اما نشده ..

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2728

عزیزم خواهشا درخواست دوستیمو قبول کن راجب معده سوال دارم دیدم تو تاپیکاهای سال قبل گفتی که چقد حالت بد بوده.الان خیلی حالم بده .راهنمایی میخوام

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
سلام .وای مرسی ک جواب دادی...میگم یعنی چی پس تو تخت جمشید اینا ک یسریا میگن سز کردیم همه موردداربودن ...

گلم این مشکل های شما ۵۰ درصد زن های باردار دارن دلیلی به سزارین نیست راحت برو ۶تا۷ میلیون بده خصوصی سزارین میشی 

گلم این مشکل های شما ۵۰ درصد زن های باردار دارن دلیلی به سزارین نیست راحت برو ۶تا۷ میلیون بده خصوصی ...

اخه این مشکلایی ک گفتم واسه قبل بارداریم بوده ....الان تشدید شده .بعد عزیز من کلا میخوام برم خصوصی مساله اینه ک تو خصوصی تو کرج سز نمیکنن دیگه .... مگه ی پارتی کلفت داشته باشی..دکتره علنی میگفت نمیخوام مجوزم باطل شه ..

اخه این مشکلایی ک گفتم واسه قبل بارداریم بوده ....الان تشدید شده .بعد عزیز من کلا میخوام برم خصوصی م ...

شما پیش چندتا از دکترهای دیگه که توی بیمارستان کار میکنه هم برید ازشون بپرسید والا من اینجا هرکی رو دیدم اهواز راحت رفته خصوصی سزارین کرده 

شما پیش چندتا از دکترهای دیگه که توی بیمارستان کار میکنه هم برید ازشون بپرسید والا من اینجا هرکی رو ...

اره اهواز فرق میکنه شنیدم انجام میدن ... اینجا نسبت ب پارسال سختگیرتر شدن ....علنی تو مطبشون زدن ک درخواست سزارین نکنید بعضیاشون   

عزیزم خواهشا درخواست دوستیمو قبول کن راجب معده سوال دارم دیدم تو تاپیکاهای سال قبل گفتی که چقد حالت ...

قبول کردم