2726
عنوان

استرس آنفلوانزا...

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 24 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ جا نمیرم تو خونه نشستم خدا کنه هرچی زودتر تموم بشه

عزیزم تموم میشه. خوب میکنی جایی نمیری... انشاالله ک تنتون سالم باشه همیشه

دلم میخواد عروس عشقم بشم، واسم صلوات بفرست ک حاجتم برآورده بشه.... الٰهم صلی علی محمّد و آل محمّد.....
سنگینی قفسه سینه م چی  شاید ی سرماخوردگی کوچیکه

اره بابا... یا سرماخوردگی معمولیه یا واسه تلقین... 

دلم میخواد عروس عشقم بشم، واسم صلوات بفرست ک حاجتم برآورده بشه.... الٰهم صلی علی محمّد و آل محمّد.....
2728
وا این فکرا چیه حتی اگه بگیری هم قرار نیست که بمیری  من ده نفرو دیدم که خوب شدن فقط سالخورده ها ...

بخدا کشنده نیس نمیدونم چرا مردم الکی ترسیدن.خودم گرفتم که میگم فقط دردو باید تحمل کرد.چیزی نیس بزرگش کزدن

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد

دختر بيخيال😂

اين تعدادي كه توي كل ايران مردن فقط بخاطر بيماريهاي جانبي اشون بوده كه ضعيف بودن

مثلا سالخورده ها يا بيماران سيستم ايمني

و گرنه مردم عادي كه گرفتن همه خوب شدن

دختر عموي من دو تا بچه داره

٧ و ٢ ساله جفتشون هفته پيش گرفتن با علائم شديد

اما ماشاالله خوب شدن تموم شد رفت 

دو تا از همسرهاي دوستامون هم گرفتن با استراحت و مايعات خوب شدن 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
منه بدبخت که آسم دارم چی اگه بگیرم درجا میمیرم پسرم تازه سه ماهشه

پسر عموي من آسم حاد داره هفته پيش آنفلوانزا گرفت امروز حالشو از مامانم پرسيدم گفت خوب شده آنفلوانزاش 

كسي كه وقتش رسيده باشه دور از جون سالم سالمم باشه ميميره كسيم كه وقتش نرسيده با صد تا بيماري هم طوريش نميشه خيالت راحت 😉

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍