2737
2734
عنوان

پسره امروز جلو شوهرم بهم گفت چه چشمایی چشمام به چشات اتصالی کرد😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 63535 بازدید | 538 پست
دقیقا الان تاپیک زدی که چی بشه؟ 😐😐😐 بریم پسره رو پیداکنیم لهش کنیم ؟  بهت بگیم وای خوش بحا ...

هیچی شما برو تاپیک بغل کلاس اکتشافات علمی گزاشتن شرکت کن

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔

از این پسرایه عوضی خیلی پیدا میشه 

اینایی هم که پست گذاشتین که چی تاپیک زدی و پز زیر پوستی دادی و اینا کسی با قل و زنجیر نگهتون نداشته از تاپیک خوشتون نمیاد برید بیرون😒

خوشبختی یعنی خانوادمون ۴ نفره شده😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از این پسرایه عوضی خیلی پیدا میشه  اینایی هم که پست گذاشتین که چی تاپیک زدی و پز زیر پوستی داد ...

به خدا من منظورم فقط وقاحت بعضی پسرا بود و اینکه چه طورتربیت شدن که انقدر بی پروا به ناموس مردم تیکه میندازن اخه تو مجازی به چهارتا اکانت پز بدم که چی بشه؟!

2728
به خدا من منظورم فقط وقاحت بعضی پسرا بود و اینکه چه طورتربیت شدن که انقدر بی پروا به ناموس مردم تیکه ...

میدونم منم پست بعضیارو خوندم خندم گرفت اخه پز چییی

چندروز پیش یکی از خونش عکس گذاشته بود پستا رو خوندم اینجور شدم😰

یه سری پست گداشته بودن که آره محله تون ارزونه که تونستین با فلان قدر پول خونه بخرید  یا محلتون پایین شهره و فلان 

یه سری فقط دنبال ایراد هستن بی خیال ولشون کن😊

2738
به خدا من منظورم فقط وقاحت بعضی پسرا بود و اینکه چه طورتربیت شدن که انقدر بی پروا به ناموس مردم تیکه ...

درکت میکنم خیلی سخت منم یبار تو نامزدی برام پیش اومد 

با پدر شوهر و مادر شوهر  و شوهرم رفته بودیم تو بازار خرید کنیم  شوهرم از ما  یخورده  فاصله داشت   دیدم  یه موتوری  دو نفر بودن  اومدن کنار وایسادن و به من گفتن  ماشالله  😂😂😂

وایییییییی   من  یخ کردم  جلو خانواده شوهر  شوهرم  تا برگشت بگیرشون گاز دادن رفتن

انقد ما هم تشر رفت  بابا تن تن بیایید خیییییییلی عصبی شده بود😂😂😂😂

.
ببخشيد چه شوهر سيب زميني شوهر من بود الان بايد ته ديگ پسر رو با كاردك از رو زمين جمع ميكرديم

اتفاقا شوهر من خیلی خیلی جذبه داره و میتونم بگم وقتی شوهرم یقه پسررو گرفت حسابی گرخیده بود ولی خداروشکر عاقله،خب که چی حالا شوهر من پسررو میکشت ‌کی بدبخت میشد؟!توهم زدن راحته تو شرایط که باشی میفهمی ادم یه جاهایی باید خودشو کنترل کنه

واسه شماهم دو تا تاپیک اونورتر تاپیک چرت و پرت گویی و اسکل فرض نمودن بقیه  و فیلم هندی گذاشتن ح ...

مجبورت نکردن اینجا باشی،کاش میفهمیدی شرایطی که صرفا برای شما پیش نیومده محال الممکن نیست

مجبورت نکردن اینجا باشی،کاش میفهمیدی شرایطی که صرفا برای شما پیش نیومده محال الممکن نیست

عزیزم تاپیکتو قفل کن 

چقدر توضیح بدی اینجور ادما نمیفهمن😊

میدونم منم پست بعضیارو خوندم خندم گرفت اخه پز چییی چندروز پیش یکی از خونش عکس گذاشته بود پستا رو خو ...

متاسفانه وضعیت بد زندگی باعث شده مردم همه عصبی بشن و جاییم جزمجازی برای خالی کردن خودشون ندارن منم دیدم اون تاپیکو کاملا مشخص بود علت ایراد گرفتن یه عده چی بود