2733
2734
عنوان

فردا مهمون برا ناهار دارم به نظرتون میرسم به کارهام؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 54 پست
ماشالا بهت😍😍واقعا امشب كلى انگيزه گرفتم از فردا ميشينم رسپيى غذاها و دسرارو در ميارم هر روز يكيو د ...

فدات عزیزم افرین اره تو میتونی من موقع ازدواجم نیمروام بلد نبودم بپزم😆😆😆یبار نامزدم گفت بپز وای من داد زدم الفرار مامان بیا این میگه نیمرو بپز 😃😃😃😃😃ولی یاد میگیری به خودت اطمینان داشته باش

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
قربونت برم😘مطمئنا به شما كه نميرسم😍

😍😍😍😍ایشالا عکس غذاهاتو ببینم کیف کنم

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فدات شم مهربون😘😘❤️❤️

😘😘😘😘

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
من نمیفهمم که توی همچین شرایطی چرا حتما باید غذا درست کنید؟؟ از بیرون بگیرید 

اخه اکثرا غذای بیرون گوشتی هست بعد هم‌همه چیز دارم برا پختن غذا دوباره بخوام کلی هزینه کنم غذای بیرون بگیرم برام مقدور نیست ....

2738
میشه روش و نکاتش بگی 

ببین اول پیازو ریز میکنم تفت میدم  بازردچوبهبعد گوشتو تفت میدم قشنگ بعدش لپه هاشم خیلی تفت میدم ک چندساعت وانره  بعددارچین یزنم بعدربم توش زیادمیزنم رنک خورشت قشنک پررنک بشه...بعداب میریزم...بعدش وسطاش ابلیمو یالیمو گلاب  و دارچین و اگرداتم زعفرون میزنم میزارم غلیظ بشع چهارپنج ساعت اخر.خت بازم یکم کلاب و دارجین  قیمه هام طعم قیمه نذری میده و خیلی خئشرنگه....طعمشم ب گلاب و دارچین و زعفرونه زعفرون نداشتیم مهم نیس......بعدمثل قیمه نثار.. برای.روی برنجم.....زشک و خلال رو جداتوکلاب میخیسونم یساعت بعدش روغن داغ میکنم گلاباشو ازشون جدامیکنم زرشک و خلال باذومو یابادام زمینی  تفت میدم بایکم زعفزن یارنک غذابرای خوشرنگیش بعدتفت دادم خ میکنم روی برنج تزیین مسکنم عالی میشه

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم