2737
2734
عنوان

کسی رو می شناسم ماهی 300میلیون درآمد داره ولی بنظرتون قانونیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7543 بازدید | 43 پست
 یعنی از تجربه خودش استفاده میکنه ولی برا جذب مشتری زیر نظر متخصص پوست هست کلاس کارشو بالا میبر ...

بنظر من درست نیست و خطرناکه تو مساله ی زیبایی باید متخصص انجام بده ممکنه غیر قابل جبران باشه

استارتر عزيز مطميننننن باش هيچ متخصص پوستي با ماهي سه تومن پروانشو جايي نميذاره 

اگه اونا به استباهي كنن كل ديه پاي پزشكه 

به نظرت ديوونست همچين كاري كنه 

با پروانش خودش وام ميگيرن مطب ميزنه خيلييييي درامدش بالاتره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوبید اگر بخواید به من یه نصیحت مهم و تاثیر گذار بکنید اون چیه؟  به من که ۲۶ سالمه ،متاهل ...

سلام عزيزم 

به نطرم تا صد سالگي هم دير نيست اگه ادم برا ارزوهاش تلاش كنه 

به شرط اينكه واقع بين باشه 

اگه ميدوني واقعا ميتوني از پسش بربياي اصلا دير نيست

2731
کی گفته با مدرک عمومی میشه کلینیک زد خیلی وقته جرمه 

پس این همه دکتر عمومی که کلینیک دارن و فقط دو سال خارج از کشور دوره دیدن چی میگن؟

الان غیر پزشکا هم کلینیک میزنن کسی برخورد نمیکنه!!!!

پس این همه دکتر عمومی که کلینیک دارن و فقط دو سال خارج از کشور دوره دیدن چی میگن؟ الان غیر پزشکا هم ...

منم تو سايتاي كاريابي هرروز هزارتا اگهي ميبينم كه ميگم نياز به پروانه پزشك عمومي برا تاسيس كلينيك زيبايي

استارتر عزيز مطميننننن باش هيچ متخصص پوستي با ماهي سه تومن پروانشو جايي نميذاره  اگه اونا به ا ...

شاید یه دکتر افسرده ی معتاد که دیگه نمیتونه رو پاش وایسه:/ حالا شاید بیشتر ولی میدونم زیر ده تومنه.در مقابل ددرآمدش هیچه.اصلا موضوع درآمد هم نیست گیریم صد میلیون ماهی به دکتر میده مسأله اینه خودش انجام میده و دکتر هیچ نظارتی نداره

2738
منم تو سايتاي كاريابي هرروز هزارتا اگهي ميبينم كه ميگم نياز به پروانه پزشك عمومي برا تاسيس كلينيك زي ...

آدم شاخ در میاره.حالا مدرک به همراه کار از دکتر و سرمایه از کس دیگه خوبه ولی اگه قرار باشه دکتر انجام نده پس اون مدرک به چه درد میخوره

آدم شاخ در میاره.حالا مدرک به همراه کار از دکتر و سرمایه از کس دیگه خوبه ولی اگه قرار باشه دکتر انجا ...

خيلي كمن كسايي كه حاضر باشن مدركشونو بذارن 

ولي خوب  واقعا همون تعداد كم هم قطعا اشتباهه

اصلا مگه كاري هست كه تو كشور درست و اصولي انجلم بشه 

كلا اين روزا همه چي رو پول ميچرخه 

با پول همه هركار بخوان ميكنن 

خيلي كمن كسايي كه حاضر باشن مدركشونو بذارن  ولي خوب  واقعا همون تعداد كم هم قطعا اشتباهه ...

واقعا.من فقط وجدانم قبول نمیکنه بدونم کسی داره کار غیر قانونی انجام مبده اونم وقتی بحث زیبایی طرف مطرحه.عذاب وجدان گرفتم.ولی میخوام اگه غیر قانونیع و ممکنه پلمپ شه باهاش صحبت کنم که مواظب باشه لااقل دکترو بیارع تو مطب

واقعا.من فقط وجدانم قبول نمیکنه بدونم کسی داره کار غیر قانونی انجام مبده اونم وقتی بحث زیبایی طرف مط ...

حالا اگه ميتونيد پيگيري كنيد 

ولي من شنيدم تا وقتي شاكي خصوصي نباشه و قصوري محرز نشه كاري بهشون ندارن از نظر قانوني

یعنی تا گند نخوره تو ترکیب یه بدبختی پیگیر نمیشن؟یکی با مدرک فوق حسابداری داره ژل تزریق میکنه تو صورت آدما.این خیلی وحشتناکه تازه واسه خودش انتی بیوتیکم تجویز میکنه بعدش