2737
2734
عنوان

مزاج شناسی و گیاه درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 692359 بازدید | 1854 پست

سلام.میشه کمکم کنید.

۶ماهه بعد کرونا تهوع صبحگاهی دارم و بعدش بحال میشمو دوست دارم بخوابم..کلی داروی شیمیایی خوردم ولی تاثیر نداشت..طب سنتی هم زیاد استفاده کردم..صفراوی هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حسنا خانم شوهر معده درد داشته دکتر لنکرانی بهش گفته آشالازی داری همش غذا می یورد بالا دکتر بالون زد ...

برای درمان گیاهی آشالازی، از عطاری تخم کرفس و صمغ کنار رو بگیرید اگه صمغ کنار پیدا نکردید صمغ عربی بگیرید، هم تخم کرفس هم صمغ عربی رو آسیاب کنید به ریزی دونه های نمک، به نسبت مساوی باهم مخلوط کنید مثلا یک قاشق غذاخوری از هرکدوم رو باهم مخلوط کنید،نیم ساعت قبل از هروعده غذایی یک قاشق چایخوری بدون آب استفاده کنید، کم کم و مزه مزه بخورید تا یک قاشق چایخوری تموم بشه، تا الان سه نفر نسبت به قبل حالشون بهتر شده،فقط در مصرف تخم کرفس زیاده روی نکنید باعث ميشه فشار بیفته، نوشابه نوشیدنی های گاز دار مثل دوغ و قرص جوشان نخورن، فست فود و سس ها و رب و مواد غذایی اسیدی نخورن، مرکبات آبلیمو لواشک و آلو نخورن، سالاد الویه نخورن و سردیجات و لبنیات ترجیحا نخورن

ازتون خواهش میکنم هرکی این تاپیک رومیبینه ومیتونه کمکم کنه جوابمو بده خواهش میکنم توروخدا...براتقویت ...

تو نت بزن درمان ناباروری مردان با حکیم خیراندیش

عکس پروفایلم حکیم خیراندیش هستند . ایشون پزشک و استاد دانشگاه طب سنتی هستند و تو روسیه و ارمنستان تحصیل کردند  و پسر نیوزیلندی رو که هیچ دکتری تو اروپا  نتونست درمان بکنه ایشون تو دوازده ساعت درمان کردند. ایشون فقط بیماری های لاعلاج میپذیرن . اگه وقت کردی برو تاپیک مزاج شناسیم ، مزاج شناسی رو از طریق لینک پست اول یاد بگیرید احیانا لینک باز نشد بگید لینک جدید براتون بذارم . این دوره مزاج شناسی، رایگان توسط خود حکیم خیراندیش تدریس شده است. مزاج شناس باشید😉 اللهم عجل لولیک فرج یا امام زمان همه چیز من همه دار و ندارم فدای وجود شما یا صاحب الزمان خیلی دوست دارم از ته دلم شما رو محکم بغل کنم دست هاتون رو ببوسم و بذارم روی چشمام تو همانند شعر موزونی هستی که مولانا بسراید و موذن زاده آن را بخواند😍                                                         
2738

سلام حسناجون .من کم خونی دارم ورحمم سرده طبع بدنمم خیلی سرده .همیشه رحمم سرده الان چندروزه کف پاهام یخ میزنه جوراب سه جفت روهم پوشیدم پامم زدم ب بخاری ولی باز یخ.چیکارکنم ک طبع بدنم گرم بشه وکف پاهام ب حالت عادی برگرده ؟

سوال دومم اینه نوک انگشتام پوسته پوسته میشه وهر نیم ساعت ی بار باید مرطوب کننده بزنم وگرنه همش زخم میشه  دکترهم رفتم گفت رطوبت بدنت پایین چیکارکنم ک خوب بشه ؟

ما هر کدوممون یه مزاج پایه داریم که باهاش متولد شدیم و این برامون طبیعیه نه بیماری....اما گاهی دچار ...

سلام من مزاجم صفرایی هست همیشه هم احساس گرما میکنن حتما فصل زمستون و صبحا دهنم خشک میشدن و طعم دهنم تلخ ولی مدتیه صبح که بیدار میشم رطوبت دهنم زیاده و خیلی نرمه  این چه دلیلی میتونه داشته باشه چیکار کنم رفع بشه؟

➰پـس چـرا دائـمـاً يـكسـانـہ حـال دوران؟