2703
2553
عنوان

چه جوری بیتفاوت میشین

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 20 پست
نه عزیزم امیدی هم به بهبودش نیست 

بخدا موهام همه سفید شده😔

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
بخدا موهام همه سفید شده😔

میفهمم چی میگی تا بیای راه بیتفاوتی رو یاد بگیری پیر میشی باور کن غر زدنش بهترین خصیصه اخلاقیشه دگه تا تهش برو دارم با چه موجود دوست داشتنی زندگی میکنم ولی در همین مورد غرزدن دیروز میگه خب غذام که رو گاز نیست ظرفام نشستس دقت کن گلم کپسول گاز تموم شده تو این جهنم زمستونا مشکل گاز داریم خیرسرش مرکز استانه پمپم داغ کرده بود خودش کشیده که عصر تعمیرکار بیاره اب بالا نمیومده از صبح ظرفای صبحانه شده بودن خار چشمش اون خار به شکمشم نفوذ کرده بود بعد چون دیده بود من با ی ذره گاز پیکنیک خونه مادرش واسه بچم برنج درست کردم و اون گاز داخل پیکنیک کفاف سه پیمانه برنج نمیداد یزید زمانه بودم منم همینجوری که غر میزد داشتم با خودم میخوندم تو هم که هردفعه مارو میبینی پریودی فهمیدم چی میخونم باز شروع کرد به غر زدن که این چیه میخونی زیر لبت کانالمو عوض کردم ساسی میخوندم هیچی دیگه از محیط من لفت داد رفت دنبال تعمیرکار باید بدرجه رفیع من برسی😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میفهمم چی میگی تا بیای راه بیتفاوتی رو یاد بگیری پیر میشی باور کن غر زدنش بهترین خصیصه اخلاقیشه دگه ...

منم همین کارو میکنم از این به بعد

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
2720
اره خدایی غر الکی میزنن راهش همینه بزار بفهمه بیتفاوت شدی حالا یا درست میشه یا مثه شوهر من تو همون ح ...

شوهر جاریا و فامیلامو میبینم خیلی دلم میسوزه عمره که داره تموم میشه

شوهر جاریا و فامیلامو میبینم خیلی دلم میسوزه عمره که داره تموم میشه

بدترین حالت هدر رفتن عمر تو ایران با این خفقانه آزادی و وضعیت اقتصادیه به بقیه زیاد از بیرون نگاه نکن من جاریم هیچی کم نداره مال عزت و احترام شوهرش همه کار تو خونه میکنه شستن سرویسا بگیر تا بچه داری و ظرفا خونه زندگی به اسمه زنشه ولی فقط من و شوهرم میدونیم که چیا تو فکر شوهرشه و همچین گلستانیم که میبینیم واقعا نیست ولی خب حق میدم بهت واقعا سخته توی کشوری که حمایت نمیشی چون زنی باید یک مسیر دیگه انتخاب کنی یا بیخیال بشی یا هی حرص بخوری اعصاب روان خودتو بخاطر غرزدناش خرد کنی