2410
2553
عنوان

من هر وقت بخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره! من نظرای قبلی رو الان خوندم، الان میگم پس تنها نیستم! اه اره کاش زودتر حل بشه ، تازه&nbs ...

دقیقا به منم میگن حالا نمیخواد گریه کنی😥

بخدا از غده اشک چشم متنفر شدم دیگه

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
2456
منم... اگر جوابشم ندم باز حس پشیمونی میگیرم :|

من جواب میدم ولی با اشک😐

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
آب که ندارم همش  بعد به نطرم جالب نیست آب بخوری  مخصوصا جلوی گرگ سفتایی که دور منن همه ل ...

مهم این نیست بقیه چی فکر مبکنن،اینکه آب بخوری و حرفت و بزنی خیلی بهتر از اینه که گریه کنی و نتونی حرف بزنی 

معمولا هم آب در دسترس هست بیرون باشه آب معدنی خونه هم که آب هست 

رو من واقعا این روش خیلی تاثیر داشته ،باید هرجوری هم شده با گریه هم شده حرفت و بزنی اگر گریه باعث بشه سکوت کنی همیشه این اخلاق روت میمونه و اصلاح نمیشه 

خودت. باید بجنگی باهاش و اجازه ندی گریه ت باعث سکوتت بشه 

اواخر یه موضوعی برام پیش اومد ، پیامکی ب اونی ک داشت اذیتم میکرد گفتم دست از سرم برداره و اینا. همه هم میدونستن حق بامنه ، ولی اون طرف همون اول شروع کرد ب زنگ زدن بهم ، میدونستم توپش پره ولی ب جایی ک جوابشو بدم دست دو پام لرزید و گوشی رو خاموش کردم انقد بدم اومد از خودم ، اونایی هم ک فهمیدن این کارمو گفتن ضعیف بازی دراوردی باید حرف میزدی ، ولی من ک میدونستم اگ حرف بزنم گریه امونم نمیده

2714
اواخر یه موضوعی برام پیش اومد ، پیامکی ب اونی ک داشت اذیتم میکرد گفتم دست از سرم برداره و اینا. همه ...

دقیقا شخصیت منو داری میگی بخدا 

من جواب میدم ولی از بس استرس میگیرتم که هم گریه میکنم هم تن صدام مشخص میش و لرزس صدا دارم😐

دقیقا شخصیت منو داری میگی بخدا  من جواب میدم ولی از بس استرس میگیرتم که هم گریه میکنم هم تن صد ...

اوه پس قشنگ درک میکنی، خداکنه زودتر بتونیم این نقطه ضعف رو برطرف کنیم، همش اذیت میشیم....