2726
عنوان

بیاین راجب بچه و بچه دار شدن صحبت کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 36 پست
خیلی جوابا زشت و.گستاخانه بوده  از مردم طلب ک نداری  حالا ی سوال پرسید!!!

اخه اینجور سوالا ب نظرم ربطی ب کسی نداره ک بدونه چرا نمیارم چون بعدش میگه چرا نمیشی و‌هزارتا عیبو ایراد دیگم میزاره بعدم بحث بچه دار شدن بحث شخصی و اتاق خواب زنو‌شوهراس ب هرکسی نبایدتوضیح داد

زندگی میگذرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بچه دوس دارم اما دوس ندارم درد بکشم میترسمممم

چون هنو وقتش نرسیده میترسی وقتش که برسه سختیارو به دل و جون میخری که بچه دار شی

منم تا پارسال هروقت اسم بچه میومد استرسم میگرفت ولی الان حاظرم هرروز دوتا آمپول بزنم زایمان طبیعیم بکنم ولی بچه های سالم و سلامتی داشته باشم تازه دوقلو هم میخوام😝

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
منم امتحان میدونم ،ولی رفوزه م!

خوب درستو بخون قبول شی خدا قهرش میاد بخاطر هدیه ای میخوایم ازش ناراحتش کنیم چون خدا گفته شما از خودمین به خودم برمیگردین بزرگترین عشقمون باید خدا باشه نه بچه

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
2728
آره نمیگم بچه نیاریم تلاشمونم باید بکنیم براش ولی اگه بازم نشد چرا انقد افسرده بشیم ناشکر؟!؟ حتما حک ...

چون دره دهنه مردم همیشه بازه. خدا میدونه فقط که چقدر دلمو میشکنه خاله هام و  دخترخاله هام. چقدر پشت سرم حرف میزنن. یکی میگه برو پرورشگاه بجه بیار یکی میگه نازایی و... بخدا خیلی داغونم خیلی تو خودممم صبح تا شب سرمو با کار گرم کردم. از یطرف چشم ندارن منو ببینن از بس حسودن از یطرف فقط پشت سرم حرف میزنن. حالم از همشون بهم میخوره. فقط واگذازشون کردم بخدا الهی خدا جوری بزنتشون که بفهمن از کجا خوردن

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
چون دره دهنه مردم همیشه بازه. خدا میدونه فقط که چقدر دلمو میشکنه خاله هام و  دخترخاله هام. چقدر ...

مطمعن باش خدا جوابشونو میده یه روزی

چقد دل شکستن گناه داره

بعدشم توکه همه چیو بسپاری بخدا دیگه هرچی شد دلت آرومه که خدا حواسش بهت هست و مصلحتتو در نظر گرفته

من وقتی میشنوم کسی پشت سرم حرف زده میگم آخجون گناهامو شستن😁