2726
روش هم چيزي بندازي با خشك كردن نميسوزه؟

نه اصلااا نمیسوزه.ولی بهتره نندازی روش .یه صندلی بزار کنارش بنداز رو اون صندلی.یا اویز مخصوص شوفاژ بگیر

آنچنان جای گرفتی تو به چشم و دل من...که به خوبان دو عالم نظری نیست مرااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه جانم اصلا ابدا دیوار و پرده سیاه نمیشه که نمیشه 

عزیزم صد ساله شوفاژ دارم 10 سال محاسبات تاسیسات انجام میدم بالای شوفاز دیوار و پرده به نسبت بقیه جاهای خونه کثیف تر میشه البته تو موتور خونه مرکزی بیشتر تا پکیج اونم به دلایلی که از حوصله جمع بیرونه بخوام توضیح بدم 

فقط لطف خدا

نه شوفاژ نمیسوزونه پرده ی ما بلنده تا پایین شوفاژ 

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝