2703
2553
عنوان

چرا نت گوشی وصل نمیشه خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 24 پست
واسه من وصل شده هورا

نت گوشیت یا خط ثابت

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

امیدوارم تا فردا درست کنن 

انشالله شرایط شهرفرق داره بعضیهادارن بعضیهاندارن 

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2456
بزار فردا طرفداراشون من باب تشکر از سه برابر شدن بنزین بریزن‌تو خیابونا ! خیال شون از بابت موندگاری ...

خدا بهمون صبر بده از دست اینا

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
گوشی

کجایی خوش بحالت خطت همراه اول یا ایرانسل

2714
زنجان ایرانسل

خدا کنه برای ماهم وصلشه